USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

‘Türkiye 100’ Listesine Giren Tekirdağlı Firmalarımızla Gurur Duyuyoruz


20.05.2019

‘Türkiye 100’ Listesine Giren Tekirdağlı Firmalarımızla Gurur Duyuyoruz

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) “Türkiye 100” adıyla açıkladığı Türkiye’nin Hızlı Büyüyen Şirketleri’ne ilişkin analizinde Tekirdağ’dan 3 şirketin yer almasından büyük memnuniyet duyduklarını belirterek, “Türkiye’nin daha çok büyümesine, zenginleşmesine katkı sağlayan tüm şirketlerimizi yürekten kutluyorum. Tekirdağ’dan listeye giren şirketlerimizle gurur duyuyorum.” dedi.

19 Mayıs 1919 Milli mücadelenin 100. yıldönümünde Samsun’da düzenlenen ödül töreni ile sahiplerine teslim edilen ve Türkiye 100 listesinde 22. sırada yer alan odamız üyesi 8. Meslek Grubunda faaliyet gösteren DGC Yapı – Mehmet Can Aybaş, Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin, Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketlerinin başarılarına küresel ölçekte dikkat çekmek ve küresel bağlantılarını kuvvetlendirmek için Türkiye 100 programını düzenlemesinin çok önemli olduğunu da kaydeden Başkan Günay, “Ticareti, büyümeyi, ihracatı ve istihdamı sürdüren bu şirketlerimiz ülkemizin başarılı girişimciliğinin, yılmadan çalışmasının, üretmesinin ispatıdır. 100 firma arasında şehrimizden 3 firmanın yer alması bizleri ziyadesiyle gururlandırmıştır. Türkiye 100 listesinde Odamız üyesi Mehmet Can Aybaş’ı, Tachyon Makine San. ve Tic. Ltd. Şti. ile Beşel Basım San. ve Tic. A.Ş. firmalarını Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu adına tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

 

‘Türkiye 100’ Listesine Giren Tekirdağlı Firmalarımızla Gurur Duyuyoruz
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 26
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11108
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11356