USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

31. Vergi Haftası Kutlamaları 24 Şubat – 1 Mart 2020


26.02.2020

 31. Vergi Haftası Kutlamaları 24 Şubat – 1 Mart 2020

Her sene Şubat ayının son haftası kutlanan "Vergi Haftası" etkinlikleri kapsamında, Vergi Dairesi Başkan Vekili Mustafa Çelik, Grup Müdürü İbrahim Koç ve beraberindeki kurum yetkilileriyle Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyarette bulundular. Gerçekleşen ziyarete, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Cemil Koçaş ve Göksel Karaevli, Sayman Üye Yılmaz Emer, Yönetim Kurulu Üyeleri Bahadır Yazıcı, Kemal Küçük, Serdar Gül ve Mithat Saygı katıldılar.

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay; “Devletimizin varlığını ve hizmetlerini etkin bir şekilde yapabilmesinin en önemli temel kaynağı vergiler ve vergi sistemimizden oluşmaktadır. Kamu gelirlerinin büyük bir bölümünü oluşturan vergiler, halka sunulan hizmet giderlerinin karşılanmasında devletimizin en önemli gelir kaynağıdır. Eğitim, sağlık, güvenlik, sanayi, altyapı ve buna benzer birçok alanda kamusal hizmetlerin yapılabilmesi, yatırım ve diğer kalem ve hizmetlerin karşılanmasını sağlayan vergiler aynı zamanda büyümeye ve refaha da katkı sunmaktadır. Vergi haftası kutlamaları kapsamında gerçekleşen etkinliklerle özellikle öğrencilerimize yönelik bilgilendirmelerin yapılması geleceğimizin teminatı gençlerimizin vergi bilinci ile büyümesi açısından son derece önemlidir. Bu vesileyle başta Vergi Dairesi Başkan Vekili Mustafa Çelik nezdinde tüm yöneticilere ve kurum çalışanlarına teşekkür ediyor, bu duygu ve düşüncelerle 31.Vergi Haftasını en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.

 

 

 

 31. Vergi Haftası Kutlamaları 24 Şubat – 1 Mart 2020 31. Vergi Haftası Kutlamaları 24 Şubat – 1 Mart 2020 31. Vergi Haftası Kutlamaları 24 Şubat – 1 Mart 2020 31. Vergi Haftası Kutlamaları 24 Şubat – 1 Mart 2020
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 16
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1241
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 5522
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 5749