USD Alış: 5.2885 | USD Satış: 5.3097 | Euro Alış: 5.9844 | Euro Satış: 6.0084

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Tekirdağ İş Dünyası Temsilcileri İle Buluştu


19.07.2018

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Tekirdağ İş Dünyası Temsilcileri İle Buluştu

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Uzunlar ile AK Parti İl ve İlçe Teşkilat Üyeleri odamıza ziyarette bulundu. Gerçekleşen ziyarete, Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Hakan Şık, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Disiplin Kurulu Başkanı ile Meclis Üyeleri katılım gösterdi.

 

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, “AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan’a ve AK Parti Teşkilat Üyelerine gerçekleşen ziyaretten dolayı şahsım ve kurumum Tekirdağ TSO adına hoş geldiniz diyorum. Harun Bey, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı iken, TOBB Yönetim Kurulu’nda birlikte çalıştığımız, on parmağında on marifet bulunan başarılı bir iş adamıdır. Milletvekilliğinin yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmasından dolayı memnuniyet duyduğumu belirtiyor, kendisine başarılar diliyorum. Tekirdağ TSO olarak kurumumuzun gücü ile öncelikle şehrimizin sosyal ve ekonomik hayatının gelişmesi için çalışırken, projelerimiz ile de bölgemiz ve ülke ekonomisine katkı sunmayı hedefliyoruz. Tüm bunları yaparken oda/borsalarımızla, STK’larla, kurum ve kuruluşlarla, merkezi ve yerel yönetimlerle çok seslilikle hareket ederek ortak akılla, birliktelikten yana olduğumuzu her fırsatta, her platformda ifade ediyoruz. Gerçekleştirmiş olduğunuz ziyaret için teşekkür ediyorum. “dedi. Başkan Günay konuşmasının devamında, Tekirdağ TSO projeleri olan Tekirdağ Organize Sanayi Bölgesi(TORSAB), Kobiler Sitesi, NKÜ Teknopark Hizmet Binası, Fuar ve Kongre Merkezi’ne dair bilgi paylaşımında bulundu.

 

Ekonomi ve birçok konuda görüş alışverişinde bulunulmasının sonrasında Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan’a odamız tarafından hediye takdiminde bulunuldu ve heyet odamızdan ayrıldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Tekirdağ İş Dünyası Temsilcileri İle BuluştuAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Tekirdağ İş Dünyası Temsilcileri İle BuluştuAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Tekirdağ İş Dünyası Temsilcileri İle BuluştuAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Tekirdağ İş Dünyası Temsilcileri İle BuluştuAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Tekirdağ İş Dünyası Temsilcileri İle BuluştuAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Tekirdağ İş Dünyası Temsilcileri İle BuluştuAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Tekirdağ İş Dünyası Temsilcileri İle BuluştuAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Tekirdağ İş Dünyası Temsilcileri İle BuluştuAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Tekirdağ İş Dünyası Temsilcileri İle BuluştuAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Tekirdağ İş Dünyası Temsilcileri İle Buluştu
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 48
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 9924
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 33067
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 36956