USD Alış: 5.4506 | USD Satış: 5.4725 | Euro Alış: 6.1861 | Euro Satış: 6.2109

Ak Parti Heyeti Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Hakan Şık’a Hayırlı Olsun Ziyareti Gerçekleştirdi


10.04.2018

Ak Parti Heyeti Tekirdağ  TSO Meclis Başkanı Hakan Şık’a Hayırlı Olsun Ziyareti Gerçekleştirdi

 

Ak Parti İl Başkanı Cüneyt Yüksel, Ak Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Uzunlar ve beraberindeki il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Hakan Şık’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Yapılan ziyarette Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ve Yönetim Kurulu Üyesi Cemil Koçaş katılım sağladılar.

Ak Parti İl Başkanı Yüksel ve Süleymanpaşa İlçe Başkanı Uzunlar 01 Nisan 2018 tarihinde yapılan Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Organ seçimlerinin hayırlı olmasını dileyerek Meclis Başkanı Hakan Şık ve Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay’a görevlerinde başarılar dilediler.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Hakan Şık, Ak Parti İl ve Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı’nın ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu belirterek parti yetkililerine ziyaretleri için teşekkür etti. Meclis Başkanı Hakan Şık, “Tekirdağ TSO, Yönetim Kurulu, Meclis Kurulu üyeleri ve komiteleri ile şehrimizin gelişimi için çalışmalarına devam etmektedir. Şuan ki meclisimizde çok sesli çalışma düzeni içinde, istişare ortamında kararlarımızı alarak projelerimizde ve çalışmalarımızda ilerlemeyi kendimize şiar edindik. Bu şehir hepimizin, bu şehirde yaşayan bireyler olarak ortak akılı oluşturmak adına birliktelik duygusu ile hareket ettiğimiz takdirde şehrimiz ve bizler kazanacağınız, daha müreffeh ve daha zengin bir Tekirdağ olacak! Daha sık sık bir araya gelerek, şehrimiz için emek ve mesai harcamalıyız, bu kapsamda ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyor, çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum.” dedi.

Ak Parti Heyeti Tekirdağ  TSO Meclis Başkanı Hakan Şık’a Hayırlı Olsun Ziyareti Gerçekleştirdi
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 47
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 10216
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 37450
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 38300