USD Alış: 5.7498 | USD Satış: 5.7728 | Euro Alış: 6.3610 | Euro Satış: 6.3865

Başarının Sırrı Birlik ve Beraberlikten Geçiyor


07.05.2019

Başarının Sırrı Birlik ve Beraberlikten Geçiyor

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Hakan Şık ve beraberindeki Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, geçtiğimiz ay yapılan yerel seçimler sonrasında ikinci kez Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Kadir Albayrak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “İlimiz ve bölgemiz için hep beraber çalışacağız. Geçtiğimiz dönemde yapamadıklarımızı bu dönemde işbirliğimizi artırarak yapacağız” diyerek Tekirdağ TSO Başkanları ve yöneticilerine teşekkür etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'a yeni görevinde başarılar dileyen Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay “Büyükşehir Belediye Başkanımızı, Meclis Başkanımız ve Yönetim Kurulu olarak ziyaret etmek ve hayırlı olsun dileklerimizi iletmek istedik. Bu kapsamda yeni dönemde de başta büyükşehir belediyemiz olmak üzere ilçe belediyelerimizle, ilimiz ve bölgemizin gelişmesi için birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak şehrimizin gelişimine katkı sunma noktasında Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası olarak işbirliğine hazır olduğumuzu ifade etmek isterim çünkü başarının sırrı birlik ve beraberlikten geçiyor. Kadir Başkanımızın da ifade ettiği gibi geçmiş dönemde ortak projelerde yer alamamıştık fakat yeni dönemde geçmiş dönemin açığını kapatacağız. Bu vesileyle Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı tebrik ediyor, yeni çalışma döneminde başarılar diliyorum.” dedi.

 

Başarının Sırrı Birlik ve Beraberlikten Geçiyor
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 4
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 11280
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 46496
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 47628