USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Başkan Günay Süleymanpaşa Sebze ve Meyve Toptancı Hali’nin Açılışına Katıldı


22.06.2020

Başkan Günay Süleymanpaşa Sebze ve Meyve Toptancı Hali’nin Açılışına Katıldı

29.271 metrekare alanı olan, içerisinde 30 adet işyeri, 30 adet depolama alanı, zabıta bürosu, kamyon-tır otopark alanı, kafeterya, mescit vs. bulunan Süleymanpaşa Sebze ve Meyve Hali düzenlenen açılış töreni ile Karadeniz Mahallesinde açıldı.

Açılışa Vali Yıldırım’ın yanı sıra Tekirdağ Milletvekilleri İlhami Özcan Aygun, Candan Yüceer, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin, Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası Sami Kayın, esnaf ve vatandaşlar katıldı.

Program, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’mızın okunmasının ardından açılış konuşmalarıyla başladı. Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay burada yaptığı konuşmada, “Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz Süleymanpaşa Sebze ve Meyve Toptancı Hali’nin şehrimize, Süleymanpaşa’mıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Hal’imiz hem sosyal hem de ekonomik olarak fayda sağlamasının yanı sıra, güvenilir ve denetlenebilir olma özelliğiyle vatandaşlarımız ve bu iş ile iştigal eden esnafımız açısından da büyük önem arz etmektedir. Diğer yandan fahiş fiyatların önüne geçilirken toptancı ve perakendeciyi de bir araya getirmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle Sebze ve Meyve Toptancı Hali’nin esnafımıza bolluk ve bereket getirmesini diliyor, açılmasında emeği olan kurum ve kuruluş yöneticilerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Kurdele kesimi ve hal alanının gezilmesiyle açılış programı son buldu.

 

Başkan Günay Süleymanpaşa Sebze ve Meyve Toptancı Hali’nin Açılışına KatıldıBaşkan Günay Süleymanpaşa Sebze ve Meyve Toptancı Hali’nin Açılışına KatıldıBaşkan Günay Süleymanpaşa Sebze ve Meyve Toptancı Hali’nin Açılışına Katıldı
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 19
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 4830
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 21437
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 22012