USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

bulgar heyetinden odamıza ziyaret


29.11.2019

Bulgaristan’ın Smolyan şehrinden bir dizi ziyaret yapmak üzere Tekirdağ’a gelen heyet, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Ziyarete Tekirdağ TSO Başkan Yardımcıları Cemil Koçaş ve Göksel Karaevli, Yönetim Kurulu Üyeleri Muzaffer Destereci, Bahadır Yazıcı, Meclis Üyesi Orhan Çebi ve Genel Sekreter İrfan Ekici katılırken Bulgar Heyetinden de Rodoplar Dostluk ve Kültür Paylaşım Derneği Başkanı Mediha Zaimova ve farklı sektörlerde faaliyet Bulgar firma temsilcileri katılım gösterdi.

Tekirdağ TSO Başkan Yardımcısı Göksel Karaevli Bulgar Heyeti’nin ziyaretlerinden memnuniyet duyduklarını ifade ederek, şehrimizin ekonomik ve ticari hayatına dair bilgiler paylaştı ve heyete teşekkür etti. Dernek Başkanı Mediha Zaimova da Tekirdağ ile özellikle turizm sektöründe karşılıklı işbirliği yapmak istediklerini ifade ederek Tekirdağ TSO yöneticilerine teşekkür etti. Ziyaret sonunda günün anısına hediye takdiminde bulundu ve heyet odamızdan ayrıldı.

bulgar heyetinden odamıza ziyaretbulgar heyetinden odamıza ziyaretbulgar heyetinden odamıza ziyaretbulgar heyetinden odamıza ziyaretbulgar heyetinden odamıza ziyaret
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 57
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2235
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 9393
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 9767