USD Alış: 5.8663 | USD Satış: 5.8898 | Euro Alış: 6.5799 | Euro Satış: 6.6063

Çerkezköy Endüstriyel Fuarı Kapılarını Ziyaretçilerine Açtı


10.10.2018

Çerkezköy Endüstriyel Fuarı Kapılarını Ziyaretçilerine Açtı

 

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Çerkezköy Endüstriyel Fuarı kapılarını ziyaretçilerine açtı. Gerçekleşen fuarın açılış törenine Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, çevre İl ve İlçelerdeki Oda/Borsa Başkanları, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda firma temsilcisi katılım gösterdi.

Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'mızın okunmasıyla başladı. Daha sonra Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva fuarın açılış konuşmasını gerçekleştirdi.

Fuarda Konuşan Vali Ceylan, "Çerkezköy ilçemiz Tekirdağ özelinde sanayinin ilk temellerinin atıldığı ve sanayileşmenin gelişmesine katkı sağlayan önemli merkezlerimizden birisi. Bizim için önemli olan bölgemizdeki bu sanayi kuruluşlarını hem korumak hem geliştirmek hem de onların önünü açmak. Bizler yöneticileri olarak onların problemlerinin çözümü konusunda onlara en iyi şekilde kolaylık sağlar ve onların önünü açarsak onlar da daha çok üretecekler, daha çok kişiye istihdam sağlayacaklar ve ülke ekonomimize katkı sağlayacaklardır. ”dedi.

Konuşmaların ardından fuarın açılış kurdelesi kesildi. Protokol mensupları fuardaki tüm stantları gezerek ÇTSO tarafından hazırlanan plaketleri firma yetkililerine takdim ettiler.

 

 

Çerkezköy Endüstriyel Fuarı Kapılarını Ziyaretçilerine AçtıÇerkezköy Endüstriyel Fuarı Kapılarını Ziyaretçilerine Açtı
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 65
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 11206
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 39996
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 41969