USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Denizbank Bölge Müdürü Çelik’ten Başkanımız Günay’a ziyaret


10.08.2020

Denizbank Bölge Müdürü Çelik’ten Başkanımız Günay’a ziyaret

 

Denizbank Bölge Müdürü Ahmet Çelik ve beraberindeki Kobi Bankacılığı Bölge Satış Müdürü Erman Koçer, Tekirdağ Şube Müdürü Yılmaz Gülal ve Süleymanpaşa Şube Müdürü Selçuk Sancar ile birlikte Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ile görüştüler.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay gerçekleşen ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu belirterek, 2020 yılında devreye alınan Nefes Kredisi kampanyasının değerlendirmesini yaptıklarını belirtti. Günay, “2020 yılında ülkemizi de etkisi altına alan Covid-19 salgınının ekonomimize olumsuz etkilerini işverenler/işçiler olarak hep birlikte yaşadık. Bu zorlu süreçte üyelerimizden birçok konu ve yaşanılan sıkıntılarla ilgili sorunlar ve öneriler tarafımıza iletildiğinde bunların en başında kredi kullanımı gelmekteydi. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile oda ve borsalarımızın da katkılarıyla 2020 yılında başlatılan finansmana ulaşımda yaşanılan sıkıntıların azaltılması amacıyla 2020 Nefes Kredisi kampanyası başlatıldı. Kampanyadan üyelerimiz Denizbank Şubeleri aracılığı ile kredilerini kullandılar ve yaşanılan sıkıntılar bir nebze de olsa giderildi. Bu süreçte üyelerimizin ve Kobi’lerin yanında olan ve her türlü kolaylığı üyelerimize sunan Denizbank Bölge Müdürü Ahmet Çelik’e ve Denizbank Şube Müdürlerine ve Şube Yöneticilerine şahsım ve kurumum adına teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Denizbank Bölge Müdürü Ahmet Çelik de, Tekirdağ TSO Başkanı Günay’a nazik kabullerinden dolayı teşekkür ederek başarılı bir 2020 Nefes Kredisi kampanyasını geride bıraktıklarını ifade etti.

 

 

 

Denizbank Bölge Müdürü Çelik’ten Başkanımız Günay’a ziyaretDenizbank Bölge Müdürü Çelik’ten Başkanımız Günay’a ziyaret
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 71
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 610
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 3355
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 3425