USD Alış: 5.4506 | USD Satış: 5.4725 | Euro Alış: 6.1861 | Euro Satış: 6.2109

Günay: 173 yıldır çok büyük bir özveri ile gece gündüz demeden başarılı bir şekilde çalışan Emniyet Teşkilatımızın Polis Haftası kutlu olsun!


06.04.2018

Günay: 173 yıldır çok büyük bir özveri ile gece gündüz demeden başarılı bir şekilde çalışan Emniyet Teşkilatımızın Polis Haftası kutlu olsun!

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Polis Haftası dolayısıyla yazılı kutlama mesajı yayınladı. Başkan Günay mesajında şunları söyledi;

“Yetkilerini anayasa ve yasalardan aldığı güçle ülkemizin bölünmez bütünlüğünü koruma ve kollama, halkımızın can ve mal emniyetini koruma, ülkede huzur ve güven ortamını sağlama, suç işlenmesinin önleme ve işleyenleri adalete teslim etme hususunda 173 yıldır çok büyük özveri ile gece gündüz demeden başarılı bir şekilde çalışmaktadırlar. Emniyet Teşkilatımız ve polislerimiz, Atatürk ilkeleri ışığında özgürlükçü demokratik düzenin en önemli teminatlarından birini oluşturmaktadır. Bu güveni korumak ve halkın güvenlik hizmetleri konusundaki memnuniyetinin yüksek tutmak için emniyet mensuplarımız her zaman hassasiyetle hareket etmektedirler. Ülkemizdeki huzur ve güvenini sağlayan Emniyet teşkilatımıza ve Polislerimize karşı bizlerde vatandaşlık görevlerimizi en iyi şekilde yerine getirip, destek ve yardımcı olalım ki ülkemizdeki güven, istikrar ve huzurumuz devam etsin.

Herkesin Polisi Kendi Vicdanıdır diyerek, Türk Polis teşkilatımızın kuruluşunun 173. yıldönümünde, canını bu aziz vatan için hiç çekinmeden feda eden ve feda etmeye hazır olan polislerimizin başta Emniyet İl Müdürümüz Mustafa Aydın olmak üzere Polis Haftası’nı en içten duygularımla kutluyor; Vatan, Millet ve Bayrak uğruna kanlarıyla topraklarımızı sulayarak mukaddes kılan tüm şehit polislerimize ve ebediyete intikal etmiş bütün meslek mensuplarına Allahtan rahmet diliyor, gazilerimize ise şükranlarımı sunuyorum.”

 

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 46
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 10215
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 37449
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 38299