USD Alış: 5.3220 | USD Satış: 5.3433 | Euro Alış: 6.0529 | Euro Satış: 6.0772

GÜNAY: 2018 yılı ülkemiz için güzel, başarılarla dolu ve beklentilerimizin karşılandığı bir yıl olur umarım.


27.12.2017

GÜNAY: 2018 yılı ülkemiz için güzel, başarılarla dolu ve beklentilerimizin karşılandığı bir yıl olur umarım.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Aralık ayı olağan Meclis toplantısı 27.12.2017 tarihinde Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Mustafa Özden, Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Tekirdağ TSO Meclis Üyeleri katıldı.

Yılın son meclis toplantısı olması nedeniyle açılış konuşmasını yapan Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Mustafa Özden, “Sizleri Meclis Divanı adına saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Aralık ayı meclis toplantısını açıyorum. Ülke olarak zor bir 2017 yılını geride bırakıyoruz. Ümit ediyorum ki 2018 yılı ülkemiz, milletimiz için iyi bir yıl olacak. Ben bu vesileyle 2017’nin son meclis toplantısında birlikte olmanın verdiği mutlulukla hepinizin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor, meclis toplantımızın hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, geçtiğimiz hafta hayatını kaybeden İstanbul Ticaret Odası Başkanı ve TOBB Başkan Yardımcısı İbrahim Çağlar’ı bir kez daha minnetle andıklarını, camia olarak vefatından büyük üzüntü duyduklarını dile getirerek meclis toplantımızda sizlerin huzurunda kendisine bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum diyerek sözlerine başladı. Günay Konuşmasına şöyle devam etti, “Zor bir 2017 yılını geride bırakıyoruz. Türkiye önemli bir süreçten geçiyor, yakın coğrafyamızda bitmek tükenmek bilmeyen kaos senaryoları bulunuyor. 2018 yılı ülkemiz için güzel ve beklentilerimizin karşılandığı bir yıl olur umarım. Diğer yandan meclis üyelerimizle paylaşmak istediğim hususlar var; bunlardan ilki TOBB Tekirdağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi inşaatı hızla yükselmeye devam ediyor. Tahmin ediyorum ki hava şartları elverdiği sürece şubat ayı sonuna kadar kaba inşaatı bitmiş olacak. Teknopark projemizin yavaş yavaş sonuna geliyoruz, ihale dosyalarımız hazırlanıyor ve 2018 yılında ihalesi yapılarak projeyi şehrimize kazandırmış olacağız. Tekirdağ’da Lojistik OSB kurulması için Valilik, Büyükşehir Belediyesi, Süleymanpaşa Belediyesi, Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ TSO ve ilgili diğer kurumlarla toplantılarımız devam ediyor, planlama çalışmaları yapılıyor. Yine Kobiler Kampüsü projemizin de çalışmaları devam ediyor. 11 Aralık tarihi itibariyle de TOBB öncülüğünde 365 oda/borsa da kullanımına başlanılan TOBB Dijital Dönüşüm Projesi kapsamında Tekirdağ TSO’da yeni sistemi kullanmaya başlamıştır.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası olarak yönetim ve meclisimizle şehrimize fayda sağlamak için elimizden geleni yaptık ve yeni yılda da yapmaya devam edeceğiz. Yılın son meclis toplantısı olması vesilesiyle ben tüm meclis ve yönetim kurulu üyelerimizin, değerli üyelerimizin, halkımızın, Türk İş Dünyası ve Türkiye’nin 2018 yılını en içten dileklerimle kutluyor, başta sağlık, mutluluk, huzur ve bol ve bereketli kazançlar getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

Tekirdağ TSO meclis toplantısı, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu’nun faaliyet raporu, 2018 yılı bütçesinin onayı, gelir – gider hesapları, gelen – giden evraklar, Tekirdağ TSO olarak yapılan ve devam eden projelerle ilgili bilgilerin aktarılması gibi konuların meclise sunumu ile devam etti. Toplantının sonunda dilek ve temennilerin dile getirilmesiyle toplantı sona erdi.

GÜNAY: 2018 yılı ülkemiz için güzel, başarılarla dolu ve beklentilerimizin karşılandığı bir yıl olur umarım.GÜNAY: 2018 yılı ülkemiz için güzel, başarılarla dolu ve beklentilerimizin karşılandığı bir yıl olur umarım.GÜNAY: 2018 yılı ülkemiz için güzel, başarılarla dolu ve beklentilerimizin karşılandığı bir yıl olur umarım.GÜNAY: 2018 yılı ülkemiz için güzel, başarılarla dolu ve beklentilerimizin karşılandığı bir yıl olur umarım.
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 27
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 8347
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 31208
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 32149