USD Alış: 5.2927 | USD Satış: 5.3139 | Euro Alış: 6.0030 | Euro Satış: 6.0270

Günay, Dünyanın en zor ve en yüce görevlerinden birini üstlenen, tüm annelerimizin gününü en içten dileklerimle kutluyorum.


11.05.2018

Günay, “Dünyanın en zor ve en yüce görevlerinden birini üstlenen, tüm annelerimizin gününü en içten dileklerimle kutluyorum.”

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Anneler Günü vesilesiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Günay mesajında;

“Bizleri koşulsuz seven annelerimiz sevginin simgesidir. Annelerimiz toplumun temel direği olarak, sağlıklı bireylerin yetişmesinde ve sağlıklı bir toplumun oluşmasında çok büyük bir role sahiptir.  Hiç yılmadan yorulmadan sevgi, hoşgörü, merhamet ve özveri ile büyük bir sorumluluk üstlenen annelerimizin emeği ödenemeyecek kadar büyüktür. Aile yapısının korunması için hiçbir özveriden kaçınmayan annelerimiz, aynı zamanda yüklendikleri manevi sorumluluklarla, aile içerisinde sevgi, saygı ve hoşgörü bağlarının kurulmasını sağlamaktadır.

 

 

Bu vesilesiyle, dünyanın en zor ve yüce görevlerinden birini üstlenen tüm annelerimizin gününü kutluyor, onları Tekirdağ iş dünyası adına saygıyla selamlıyorum.”

 

 

 

 

 

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 23
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 7863
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 33209
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 37098