USD Alış: 6.0614 | USD Satış: 6.0857 | Euro Alış: 6.7816 | Euro Satış: 6.8088

Günay, Tekirdağ’ın Gurur Markalarını Kutladı


30.05.2018

Günay, Tekirdağ’ın Gurur Markalarını Kutladı

 

Türkiye’nin ilk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesi açıklandı. Bu yıl listede Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı iki firma yer aldı. Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, İSO tarafından yapılan anketle hazırlanan 2017 yılı Türkiye’nin İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasına giren Tekirdağ TSO üyesi iki firmayı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.  

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı ve 2017 yılı ilk 500 büyük sanayi kuruluşu listesinde 252. sırada Reka Bitkisel Yağlar San. ve Tic. A.Ş., 414. sırada yer alan Eksun Gıda Tar. San. Tic. A.Ş. firmalarının Tekirdağ’ın gurur kaynağı olduklarını ifade eden Başkan Günay,  “Odamıza kayıtlı iki firmamızın sıralamada yer alması bizler için çok önemlidir. Bugün Türkiye’nin en büyük firmaları arasına girerek bizlere bu sevinci yaşatan firmalarımızın ilimiz ve ülkemiz ekonomisine katkıları için bir meslek odası başkanı olarak şahsım ve Tekirdağ TSO adına teşekkür ediyorum.

Gurur kaynağı olan firmalarımız ülkeye sağladıkları katma değerle mücadeleyi, cesareti, inancı, azmi ve iradeyi temsil ettiler. Üretimin ve istihdamın, ihracatın gerçek kahramanları olan bu işletmelerimiz şehrimizin kalkınmasında ve markalaşmasında önemli bir rol üstlendiler. Hepimizin ortak amacı daha gelişmiş bir Türkiye ve daha zengin bir Tekirdağ.  Temennimiz ve çabamız listeye giren firmalarımızın sayısının daha da artmasıdır.” diye konuştu.

 

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 5
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 8545
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 40221
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 41160