USD Alış: 5.4506 | USD Satış: 5.4725 | Euro Alış: 6.1861 | Euro Satış: 6.2109

Günay: Tekirdağ TSO Hizmeti Üyelerinin Ayağına Getiriyor!


13.03.2018

Günay: Tekirdağ TSO Hizmeti Üyelerinin Ayağına Getiriyor!

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Oda tarafından verilen bazı belgeler ile online aidat sorgulama ve online aidat ödeme uygulamasını hayata geçirdiklerini, üyelerin odaya gelmeden de işlemlerini 7/24 yapabileceğini belirtti.

Tekirdağ TSO Başkanı Günay,  “Elektronik Belge Dağıtım Sistemi, Odamızda hayata geçirilmiş olup, Üyelerimiz diledikleri yerden 7/24 e-imzalı belge talep ederek dakikalar içinde sistem üzerinden e-imzalı belgelerini almakla beraber aidat sorgulaması ve ödemesi yapabilecektir. Söz konusu sisteme sadece firma yetkilileri kayıt olabilecek olup, firma yetkilisinin cep telefonu numarası, TOBB.net sisteminde kayıtlı olması gerekmektedir. Sisteme kayıt esnasında şifreniz sms ile tarafınıza ulaştırılmaktadır. Kayıt işlemi bir defaya mahsus olmakla birlikte, giriş işlemi kayıt anında belirtilen e-posta adresi ve sms ile gelen şifre ile giriş yapılacaktır.

Tüm bu işlemlerin öncesinde, üyelerimiz sistemi kullanırken sorun yaşamamaları maksadıyla odamıza gelerek ya da telefon ile bizleri arayarak sistemde kayıtlı telefon bilgilerini güncellemeleri gerektiğini özellikle belirtmek istiyorum.  TOBB öncülüğünde başlatılan dijital dönüşüm projemiz kapsamında üyelerimiz artık odaya gelmeden bazı işlemlerini yapabileceklerdir. Söz konusu uygulamaya, odamızın web sitesindeki ‘online işlemler’ bölümünden ulaşabilirsiniz. Tekirdağ TSO olarak üyelerimizin zamandan tasarruf sağlamaları konusunda hizmete sunulan elektronik belge sisteminin hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

 

 

 

 

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 47
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 10216
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 37450
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 38300