USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Günay, Türkiye’nin en yüksek kapasiteli dental tesisi sahibi olan odamız üyesi Necdet Lafcı’yı ziyaret etti


17.10.2019

Günay, Türkiye’nin en yüksek kapasiteli dental tesisi sahibi olan odamız üyesi

Necdet Lafcı’yı ziyaret etti

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, odamıza kayıtlı 6. Meslek Grubunda faaliyet göstermekte olan, Estetik Diş Protez Laboratuvarı – Necdet Lafcı’yı iş yerinde ziyaret etti.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay’ın ziyaretinden mutluluk duyduğunu belirten Necdet Lafcı, firmanın durumu ve üretimi hakkında bilgileri paylaşarak ziyaretleri için Günay’a teşekkür etti.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay da “Süleymanpaşa ilçemizde 1998 yılından bu yana protez diş üretiminde bulunan, işletmesi ile şehrimizde 300’ün üzerinde kişiye istihdam sağlayan Necdet Lafcı kardeşimizi tebrik ediyorum. Yapmış olduğu iş sektörel anlamda Türkiye’nin en yüksek kapasiteli dental tesisi olmasının yanı sıra alanında da ilkleri barındırıyor. Necdet kardeşimizin başarısı yeni bir işletme kurmayı düşünen kardeşlerimize, girişimcilerimize örnek olmasını temenni ediyorum. Ülkemiz ekonomisine sağladığı katma değerle bizleri gururlandıran Necdet kardeşimize şahsım ve meslek odası başkanı olarak teşekkür ediyor, bol ve bereketli kazançlar diliyorum.” dedi.

 

 

 

 

Günay, Türkiye’nin en yüksek kapasiteli dental tesisi sahibi olan odamız üyesi  Necdet Lafcı’yı ziyaret etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 1
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2236
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 9394
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 9768