USD Alış: 5.3220 | USD Satış: 5.3433 | Euro Alış: 6.0529 | Euro Satış: 6.0772

Günay: Yeni yılda da Tekirdağ’ı hak ettiği noktaya taşımak için azimle çalışmaya devam edeceğiz.


29.12.2017

Günay: Yeni yılda da Tekirdağ’ı hak ettiği noktaya taşımak için azimle çalışmaya devam edeceğiz.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, yayınladığı yeni yıl mesajında 2018 yılının Tekirdağ’a, ülkemize ve tüm dünyaya daha fazla sevgi, daha fazla barış ve refah getirmesi dileğinde bulundu.

Ülkemizin ve içinde bulunduğu coğrafyanın zor günlerden geçtiğini belirten Başkan Günay, “Umutlarımızı yaralamaya çalışanlara karşı millet olarak; dünya görüşümüz ne olursa olsun bir ve beraber olduk, yan yana omuz omuza durduk. Şundan eminiz ki; ülkemizin geleceğine; iyiye, doğruya, güzele dair hayallerimiz, ümitlerimiz her türlü karanlığı yok edecek kadar büyük ve güçlüdür.” dedi.

Yeni yıla girerken, Türkiye’mizin daha güçlü bir ekonomiye, daha yüksek bir refah ve dayanışma düzeyine ulaşacağına ve aynı doğrultuda Tekirdağ’ın da ilerleyeceğine inancının sonsuz olduğunu belirten Başkan Günay, “Sorunlarımız olduğu gibi, büyük umutlarımız ve hedeflerimiz var. Olumsuzluklar, geleceğe umutla ve güvenle bakmamızı engellemeyecektir. Biz sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Yeni yılda da huzura ve başarıya olan inancımızı tazeleyerek, beklentilerimize ulaşmak için toplumun tüm kesimleri ile el ele vererek, Tekirdağ’ı hak ettiği noktaya taşımak için azimle çalışmaya devam edeceğiz.  Birlikten kuvvet doğar ilkesini, kendine misyon edinmiş Odamız, bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada kentimiz için yeni projeler üretmeye devam edecektir. Bizler, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Tekirdağ’ın kalkınma yolculuğuna destek vereceğiz. Yaptığımız her işte, ortaya koyduğumuz her projede ilimiz ve ülkemizin gelişmesine katkı vermeyi, daha çok üretmeyi, daha çok istihdam sağlamayı hedefledik.  Aynı heyecan ve düşüncelerle 2018’in birbirimizi daha fazla anlayabildiğimiz, daha çok sevebildiğimiz, hoşgörüyle ve başarılarla dolu olmasını arzu ediyor, Tekirdağ iş dünyası adına herkese sağlık, huzur ve mutluluklar getirmesini diliyorum.” 

Günay: Yeni yılda da Tekirdağ’ı hak ettiği noktaya taşımak için azimle çalışmaya devam edeceğiz.
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 27
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 8347
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 31208
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 32149