USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Günay TOBB’u temsilen Kırklareli İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret etti


18.09.2019

Günay TOBB’u temsilen Kırklareli İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret etti

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, TOBB’u temsilen Kırklareli il ve ilçelerinde bulunan oda ve borsaları ziyaret etti. Cengiz Günay’a ziyaretler boyunca TOBB Odalar ve Borsalar Daire Başkanlığı’ndan Uzman Yardımcısı Kadir Akalın eşlik etti.

Başkan Günay Kırklareli programı kapsamında sırasıyla Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası, Lüleburgaz Ticaret Borsası, Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası, Babaeski Ticaret Borsası, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası ile Kırklareli Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay yapılan ziyaretlerde oda ve borsaların Meclis Başkanları, Yönetim Kurulu Başkanları, Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile görüştü. TOBB Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun selamlarını ileterek oda ve borsa başkanlarına plaket takdim eden Günay “Plakette bulunan nazar boncuğu oda ve borsalarımızın çalışmalarına nazar değmesin,  nar figürü ise yapılan çalışmaların hayırlı ve bereketli olmasını temsil ediyor.” dedi.

Günay, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ni temsilen Oda ve Borsa ziyaretlerine başladıklarını ve gerçekleşen ziyaretlerin amacının, oda ve borsalarımızın sorunları, istek, arzu, görüş ve önerilerini dinlemek ve gerekli mercilere iletmek olduğunu belirtti. Başkan Günay, Kırklareli İl ve ilçelerinde bulunan oda ve borsaların yapmış olduğu ve planlanan proje ve çalışmalarla ilgili oda/borsa başkanlarından bilgiler adı. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmasının ardından ziyaretler sona erdi.

 

 

Günay TOBB’u temsilen Kırklareli İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Kırklareli İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Kırklareli İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Kırklareli İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Kırklareli İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Kırklareli İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Kırklareli İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Kırklareli İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Kırklareli İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Kırklareli İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Kırklareli İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Kırklareli İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Kırklareli İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 57
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2235
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 9393
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 9767