USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Günay TOBB’u temsilen Tekirdağ İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret etti


19.09.2019

Günay TOBB’u temsilen Tekirdağ İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret etti

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, TOBB’u temsilen Tekirdağ il ve ilçelerinde bulunan oda ve borsaları ziyaret etti. Cengiz Günay’a ziyaretler boyunca TOBB Odalar ve Borsalar Daire Başkanlığı’ndan Uzman Yardımcısı Kadir Akalın eşlik etti.

Başkan Günay Tekirdağ programı kapsamında sırasıyla Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası, Çorlu Ticaret Borsası, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası, Hayrabolu Ticaret ve Sanayi Odası, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası ile Malkara Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

TOBB Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun selamlarını ileterek oda ve borsa başkanlarına plaket takdim eden Günay “Plakette bulunan nazar boncuğu oda ve borsalarımızın çalışmalarına nazar değmesin,  nar figürü ise yapılan çalışmaların hayırlı ve bereketli olmasını temsil ediyor.” dedi. Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay yapılan ziyaretlerde oda ve borsaların Meclis Başkanları, Yönetim Kurulu Başkanları, Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile görüştü.

Başkan Günay, sorumlu olduğu iller kapsamında Oda ve Borsa ziyaretlerine başladıklarını ve gerçekleşen ziyaretlerin amacının, oda ve borsalarımızın sorunları, istek, arzu, görüş ve önerilerini dinlemek ve gerekli mercilere iletmek olduğunu belirtti. Başkan Günay, Tekirdağ İl ve ilçelerinde bulunan oda ve borsaların yapmış olduğu ve planlanan proje ve çalışmalarla ilgili oda/borsa başkanlarından bilgiler adı.

 

 

Günay TOBB’u temsilen Tekirdağ İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Tekirdağ İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Tekirdağ İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Tekirdağ İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Tekirdağ İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Tekirdağ İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Tekirdağ İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Tekirdağ İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Tekirdağ İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Tekirdağ İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Tekirdağ İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Tekirdağ İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Tekirdağ İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Tekirdağ İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Tekirdağ İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Tekirdağ İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 56
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2234
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 9392
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 9766