USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Güröz Metal’den Başkan Günay’a Ziyaret


29.07.2019

Güröz Metal’den Başkan Günay’a Ziyaret

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet göstermekte olan Güröz Metal San. Paz. Tic. Ltd. Şti. yetkilisi Özcan Yabukoğlu, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ı makamında ziyaret etti.

Gerçekleşen görüşmede Güröz Metal Yetkilisi Özcan Yabukoğlu Çerkezköy’deki üretim tesisinin yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri’nde Chicago’da da Accurate Parts Manufacturing Company firması ile ticaret yaptığını ifade ederek Başkan Günay’a firmaları hakkında ve üretilen ürünler ile ilgili detaylı bilgi verdi.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay da gerçekleşen ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirtti ve hem Türkiye’de hem de Amerika Birleşik Devletleri’nde Chicago’da ticari faaliyetlerini yürüten Özcan Yabukoğlu ile gurur duyduklarını ifade etti. Başkan Günay, “Chicago’da bulunan Türk firmaları ve Özcan Bey’in de kurmuş olduğu firması gösteriyor ki ticaret sınır, uzaklık tanımıyor ve Türk Firmaları Amerika’da başarılı işlere imza atıyorlar. Bu vesileyle Özcan Bey’i başarılı girişiminden dolayı tebrik ediyor, yapmış olduğu ziyaretten dolayı kendisine teşekkür ediyorum.” dedi.

Güröz Metal’den Başkan Günay’a Ziyaret
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 37
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 12820
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 53621
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 55024