USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Güröz Metal’den Odamıza Ziyaret


09.07.2020

Güröz Metal’den Odamıza Ziyaret

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet göstermekte olan Güröz Metal San. Paz. Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Özcan Yabukoğlu, Trakya Teknopark Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir, Fabrika Müdürü Samet Talıç ve Makine Mühendisi Emre Yabukoğlu, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ı makamında ziyaret ettiler.

Gerçekleşen görüşmede Güröz Metal Yetkilisi Özcan Yabukoğlu Çerkezköy’deki üretim tesisinin yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri’nde Chicago’da da Accurate Parts Manufacturing Company firması ile ticaret yaptığını ifade ederek Başkan Günay’a firmaları hakkında ve üretilen ürünler ile ilgili detaylı bilgi verdi.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay da gerçekleşen ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, “Hem Türkiye’de hem de Amerika Birleşik Devletleri’nde Chicago’da ticari faaliyetlerini yürüten değerli kardeşim Özcan Yabukoğlu ile pandemi döneminde Türkiye ve Amerika Birleşik Devletleri’nde yürüttükleri çalışmalara dair görüş alış verişinde bulunduk. Yapmış olduğu ziyaretleri için şahsım ve kurumum adına teşekkür ediyor, Türkiye ve ABD’deki girişimlerinden dolayı bir kez daha tebrik ediyorum.” dedi.

 

 

 

 

Güröz Metal’den Odamıza Ziyaret
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 7
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 10890
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11046