USD Alış: 5.7403 | USD Satış: 5.7633 | Euro Alış: 6.5363 | Euro Satış: 6.5625

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Nurettin Nebati Odamızı Ziyaret Etti


17.12.2018

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Nurettin Nebati Odamızı Ziyaret Etti

 

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Nurettin Nebati Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri İle Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda bir araya geldi. Gerçekleşen ziyarete Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odasını temsilen Meclis Başkanımız Hakan Şık, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılarımız Göksel Karaevli ve Cemil Koçaş katılım sağlamıştır.

Toplantı, Vali Aziz Yıldırım’ın konuşması ile başladı. Vali Yıldırım STK’ların  önemine vurgu yaparak “Sivil Toplum Kuruluşları toplumumuzun olmazsa olmazıdır. Sivil toplum kuruluşları kendilerine görev olarak aldıkları alanları düzenlerken birtakım yardımlara da ihtiyaçları oluyor.  Bununla ilgili de devletimiz birtakım düzenlemeler yapıyor ve bu düzenlemelerle birlikte onların çalışmalarını kolaylaştırıyor. ”dedi.

Basına kapalı olarak gerçekleşen toplantı, Hazine ve Maliye Bakan Yrd. Dr. Nurettin Nebati’nin hitapları ve soruları cevaplandırması ile son buldu. Toplantının akabinde Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Hakan Şık, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Göksel Karaevli ve Cemil Koçaş tarafından Bakan Yardımcısı Nebati’ye günün anısına hediye takdiminde bulunulmuştur.

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Nurettin Nebati Odamızı Ziyaret EttiHazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Nurettin Nebati Odamızı Ziyaret EttiHazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Nurettin Nebati Odamızı Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 26
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 40295
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 42268