USD Alış: 6.0614 | USD Satış: 6.0857 | Euro Alış: 6.7816 | Euro Satış: 6.8088

İSO Başkanı Erdal Bahçıvan Odamızı Ziyaret Etti


28.11.2018

İSO Başkanı Erdal Bahçıvan Odamızı Ziyaret Etti

 

İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan ve beraberindeki Muş Eğitim ve Kalkındırma Vakfı Başkanı Dr. Osman Sami Gültekin Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarete Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Göksel Karaevli, Sayman Üye Orhan Çebi, Yönetim Kurulu Üyeleri Mithat Saygı, Serdar Gül, Bahadır Yazıcı katılım sağladı.

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nın çalışmaları ve projeleri hakkında İSO Başkanı Erdal Bahçıvan’a bilgiler veren Tekirdağ TSO Başkanı Günay, gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve teşekkür etti. İSO Başkanı Bahçıvan ise sıcak karşılanmalarından dolayı Başkan Günay ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

İSO Başkanı Erdal Bahçıvan Odamızı Ziyaret EttiİSO Başkanı Erdal Bahçıvan Odamızı Ziyaret EttiİSO Başkanı Erdal Bahçıvan Odamızı Ziyaret EttiİSO Başkanı Erdal Bahçıvan Odamızı Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 4
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 8544
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 40220
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 41159