USD Alış: 6.0614 | USD Satış: 6.0857 | Euro Alış: 6.7816 | Euro Satış: 6.8088

İYİ Parti Milletvekili Adayları Odamızı Ziyaret Etti


07.06.2018

İYİ Parti Milletvekili Adayları Odamızı Ziyaret Etti

İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Adayları Enez Kaplan, Muhtar Mahramlı, Tamer Dodurka, İl Başkanı Sertaç Alkaya, İlçe Başkanı Mahmut Babayiğit, İl ve İlçe Yöneticileri Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Meclis Başkanı Hakan Şık, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri katılım gösterdi.

Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Hakan Şık burada yaptığı konuşmasında, “Hoş geldiniz, sizleri Tekirdağ TSO Meclis Divanı adına saygıyla selamlıyorum. 24 Haziranda gerçekleşecek seçimlerin ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, ziyaretinizden memnuniyet duyduğumu belirtiyor, teşekkür ediyorum.” dedi.

TTSO Başkanı Günay, İYİ Parti heyetinin odamızı ziyaret etmesinden dolayı yönetim kurulu adına teşekkür etti ve memnuniyet duyduğunu belirtti. Günay, “Seçim dönemini yaşadığımız şu günlerde siyasi parti heyetleri odamızı ziyaret ederek seçim çalışmalarından bahsediyorlar, bizler de memnuniyetle dinliyoruz. Bugün de İYİ Parti heyetine gerçekleştirmiş oldukları ziyaret için teşekkür ediyor, seçim çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

İYİ Parti İl Başkanı Sertaç Alkaya, geçtiğimiz Nisan ayında gerçekleşen organ seçimlerinde yeniden Başkan seçilen ve 15 Mayıs’ta yapılan TOBB 74. Genel Kurulu’nda TTSO Başkanı Cengiz Günay’ın, Tekirdağ’ı temsil ederek TOBB Yönetim Kurulunda görev almasından dolayı mutlu olduklarını ve gurur duyduklarını belirterek hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Ziyarette sırasıyla Milletvekili adayları seçim çalışmalarına dair bilgiler aktardılar ve soru cevap bölümünü gerçekleştirilmesinin ardından düzenlenen iftar yemeği programına geçildi.

İYİ Parti Milletvekili Adayları Odamızı Ziyaret EttiİYİ Parti Milletvekili Adayları Odamızı Ziyaret EttiİYİ Parti Milletvekili Adayları Odamızı Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 4
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 8544
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 40220
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 41159