USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

İYİ Parti Tekirdağ Heyeti Odamızı Ziyaret Etti


18.11.2019

İYİ Parti Tekirdağ Heyeti Odamızı Ziyaret Etti

 

İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan ve beraberindeki İYİ Parti İl Başkanı Sertaç Alkaya, Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ali Darıcı, İl ve İlçe yönetim kurulu üyeleri ve parti yetkilileri ile birlikte, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarete Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Yönetim Kurulu Sayman Üye Yılmaz Emer, Yönetim Kurulu Üyeleri Erhan Tanrıöver, Mithat Saygı ve Genel Sekreter İrfan Ekici katıldı.

İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan parti olarak yaptıkları çalışmaları Tekirdağ TSO yöneticileri ile paylaşarak, il ve ilçe yönetimindeki görevli parti yetkililerini de tanıtarak, Tekirdağ TSO yönetimine sıcak karşılanmalarından dolayı teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Milletvekili Enez Kaplan ve Parti Yöneticilerinin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade ederek parti yetkililerine ziyaretleri adına teşekkür etti. Gerçekleşen görüşme gündeme ilişkin konuların görüşülmesi ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi.

 

İYİ Parti Tekirdağ Heyeti Odamızı Ziyaret EttiİYİ Parti Tekirdağ Heyeti Odamızı Ziyaret EttiİYİ Parti Tekirdağ Heyeti Odamızı Ziyaret EttiİYİ Parti Tekirdağ Heyeti Odamızı Ziyaret EttiİYİ Parti Tekirdağ Heyeti Odamızı Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 57
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2235
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 9393
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 9767