USD Alış: 5.2927 | USD Satış: 5.3139 | Euro Alış: 6.0030 | Euro Satış: 6.0270

Malkara TSO ve Malkara TB’den Cengiz Günay’a Tam Destek!


04.05.2018

Malkara TSO ve Malkara TB’den Cengiz Günay’a Tam Destek!

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Hakan Şık ve Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri ve Disiplin Kurulu Başkanı ile birlikte Malkara Ticaret Borsası ve Malkara Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiler.

Heyet ilk olarak Malkara Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Atila Ayaz, Meclis Başkanı Ersin Kaçar, Malkara TB Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile bir araya geldi. Malkara Ticaret Borsası Başkanı Ayaz ve Meclis Başkanı Kaçar nezdinde hayırlı olsun dileklerini ileten Tekirdağ TSO Heyeti, yeni dönemde borsa yöneticilerini tebrik ederek başarılar dilediler.

Malkara TB Başkanı Atila Ayaz da Tekirdağ TSO yöneticilerini tebrik ederek başladığı konuşmasında, “Tekirdağ TSO’nun değerli başkanları ve yöneticileri sizleri borsamızda ağırlamaktan dolayı memnun olduğumuzu söylüyor hoş geldiniz diyorum.” dedi. Borsa olarak yürütülen çalışmalardan ve projelerden bahseden Başkan Ayaz, “Malkara TB olarak Cengiz Günay’ı yeniden TOBB Yönetim Kurulu’nda görmek istiyoruz ve kendisini bu konuda destekliyoruz. İlimizi ve Trakya’yı en güzel şekilde temsil eden Günay’a şahsım ve kurumum Malkara TB adına teşekkür ediyor, mayıs ayında gerçekleşecek genel kurulumuzun camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Malkara TB ziyareti akabinde Malkara TSO’yu ziyaret eden heyet burada Malkara TSO Meclis Başkanı Nurdan Altay Güngör, yönetim kurulu üyeleri ile görüştü. Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay Meclis Başkanı Güngör nezdinde tüm yöneticileri tebrik ederek hayırlı olsun dedi ve şöyle devam etti, “Malkara TSO bu dönem bir ilki gerçekleştirerek Malkara TSO’nun ilk kadın meclis başkanını seçti. Diğer yandan Malkara TSO, Malkara Eski Kaşarı’na coğrafi işaret tescili alarak bizleri gururlandırmıştır. Bu hususta emeği geçen herkesi tebrik ediyor, teşekkür ediyorum.” dedi.

Malkara TSO heyeti, Cengiz Günay’ın TOBB Yönetim Kurulu’nda bölgemizi başarı ile temsil ettiğini ve yeni dönemde de temsil etmeye devam etmesinden yana olduklarını ifade ettiler.

 

 

 

 

Malkara TSO ve Malkara TB’den Cengiz Günay’a Tam Destek!Malkara TSO ve Malkara TB’den Cengiz Günay’a Tam Destek!Malkara TSO ve Malkara TB’den Cengiz Günay’a Tam Destek!
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 22
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 7862
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 33208
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 37097