USD Alış: 6.0614 | USD Satış: 6.0857 | Euro Alış: 6.7816 | Euro Satış: 6.8088

MHP Tekirdağ Milletvekili Adayları Odamızı Ziyaret Etti


30.05.2018

MHP Tekirdağ Milletvekili Adayları Odamızı Ziyaret Etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tekirdağ Milletvekili Adayları ve MHP Heyeti, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete MHP İl Başkanı İlker Yücel, İlçe Başkanı M.Fatih İşcan, Tekirdağ Milletvekilleri Adayları Koray Önsel, Çığır Doğu Zorlu, Mustafa Yıldırım ve parti yetkilileri katılım sağlarken Tekirdağ TSO tarafından, Meclis Başkanı Hakan Şık, Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile Komite Başkanları katıldı.

Meclis Başkanı Hakan Şık, MHP yetkililerinin odamızı ziyaret etmesinden dolayı Meclis Divanı adına teşekkür etti ve memnuniyet duyduğunu belirtti. Şık, “MHP Heyetini odamızda ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz, sizlere seçim çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum. ”dedi.

Tekirdağ TSO Başkanı Günay da, “Şahsım ve kurumum adına sizleri saygıyla selamlıyor, hoş geldiniz diyorum. Sözlerimin hemen başında Mübarek günleri yaşadığımız Ramazan Ayı’nın hayırlı olmasını diliyorum. Ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyor, 24 Haziran seçimlerinde başarılar diliyorum. ”dedi.

MHP İl Başkanı, İlçe Başkanı ve milletvekili adayları, Tekirdağ TSO yöneticilerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ettiler ve  MHP’nin seçim çalışmalarına ve projelerine dair bilgiler aktardılar.

 

 

MHP Tekirdağ Milletvekili Adayları Odamızı Ziyaret Etti MHP Tekirdağ Milletvekili Adayları Odamızı Ziyaret Etti MHP Tekirdağ Milletvekili Adayları Odamızı Ziyaret Etti MHP Tekirdağ Milletvekili Adayları Odamızı Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 4
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 8544
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 40220
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 41159