USD Alış: 5.6744 | USD Satış: 5.6971 | Euro Alış: 6.3455 | Euro Satış: 6.3709

Önder Çiftçi Kadın Kolları Yardımlaşma Derneği Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti


25.10.2018

Önder Çiftçi Kadın Kolları Yardımlaşma Derneği Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti

 

Tekirdağ Önder Çiftçi Kadın Kolları Yardımlaşma Derneği Başkanı Bahar Yarapsanlı ve beraberindeki Kurs ve Eğitim Sorumluları Necla Çeşmeli, Nagihan Göksal, Reklam ve Tanıtım Sorumluları Hanife Koçaş, Türkan İlgün, Proje Sorumlusu Aysel Kahraman, Gezi ve Kültür Sorumlusu Sevgi Genç ile birlikte Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ı makamında ziyaret ettiler. Gerçekleşen görüşmeye Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemil Koçaş ve Yönetim Kurulu Üyesi Mithat Saygı da katıldılar.

Derneğin çalışmaları hakkında bilgiler veren Başkan Bahar Yarapsanlı, “Eğitim yaşamla bağ kurmanın en önemli yoludur felsefesiyle 2015 yılında kurulan derneğimizin çalışmaları arasında, bölgemizde eğitim ve çiftçi kadın sorunlarının çözümüne yönelik somut projeler oluşturmak, resmi ve özel kuruluşlarla işbirliği yapmak gibi etkinlikler bulunmaktadır. Derneğimiz eğitimde fırsat eşitliğine katkı sağlamak amacı ile kuruluştan itibaren maddi imkânları kısıtlı fakat başarılı öğrencilere de burs vermektedir. Yardım toplama faaliyetleri, kurs, seminer, konferans, panel, sosyal ve kültürel etkinliklerle üyelerimizin bu tür faaliyetlerden yararlanmalarını sağlamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” ifadelerine değindi.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ Önder Çiftçi Kadın Kolları Yardımlaşma Derneği yetkililerinin ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu belirterek, “Öncelikle Dernek Başkanı Bahar Yarapsanlı nezdinde tüm dernek yetkilileri ve üyelerini yapmış olduğunuz başarılı çalışmalardan dolayı tebrik ediyorum. Kuruluş amacı, misyonu ve vizyonu ile derneğinizin şehrimize ve bölgemize katkı sağladığı ve bundan sonra da sağlayacağına olan inancımız tamdır. Tekirdağ TSO olarak işbirliği potansiyelimizi arttırmak ve geliştirmek üzere kurum olarak hazır olduğumuzu ifade ediyor, nazik ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyor, dernek çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” dedi.

Önder Çiftçi Kadın Kolları Yardımlaşma Derneği Tekirdağ TSO’yu Ziyaret EttiÖnder Çiftçi Kadın Kolları Yardımlaşma Derneği Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 6
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 8950
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 42514
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 43547