USD Alış: 5.8663 | USD Satış: 5.8898 | Euro Alış: 6.5799 | Euro Satış: 6.6063

Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Odamızı Ziyaret Etti


25.09.2018

Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Odamızı Ziyaret Etti

 

Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Kamuran Atakan ve beraberindeki Genel Başkan Yardımcısı Gürkan Şimşek, Yönetim Kurulu Üyeleri Şani Serbest ve Nihat Efe ile birlikte Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ı ziyaret ettiler.

Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Kamuran Atakan’ın ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirten Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, “Sayın Genel Başkan ve kıymetli misafirler hoş geldiniz, ziyaretinizden dolayı duyduğum mutluluğu ifade etmek istiyorum.” dedi. Başkan Günay ziyaretçilere oda çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi ve gerçekleşen ziyaret için teşekkür etti.

Genel Başkan Kamuran Atakan’da sıcak karşılanmalarından ve misafirperverliklerinden dolayı Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay’a teşekkür etti ve federasyon çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. Başkan Atakan 9-15 Ekim 2018 tarihinde İstanbul/Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek olan ‘Rumeli Balkan ve Trakya Tarih, Kültür ve Sanat Günleri’ne ilişkin davetiyeyi Başkan Günay’a takdim ederek etkinliğe davette bulundu. Gündeme ilişkin konuların görüşülmesi ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmasının ardından ziyaret sona erdi.

 

 

 

 

Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Odamızı Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 0
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 8910
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 39997
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 41970