USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Şekerbank Yetkilileri Başkanımız Günay’ı ziyaret etti


29.05.2020

Şekerbank Yetkilileri Başkanımız Günay’ı ziyaret etti

Şekerbank Şube Müdürü İbrahim Ender Petekçioğlu ve beraberindeki Yönetmen Yardımcısı Gökhan Üstün ile birlikte, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ı ziyaret ettiler.

Gerçekleşen ziyarette Şube Müdürü Petekçioğlu, “Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası üyesi olan, 3 milyon ve üzeri ciroya sahip KOBİ'lerimize özel %0.79' dan başlayan avantajlı faiz oranı, ilk 3 ay ödemesiz dönem ve 1 yıl kart aidatı olmayan ticari kart avantajıyla Kobi Destek Paketi Şekerbank'ta hayata geçirilmiştir. Detaylı bilgi almak için Tekirdağ TSO üyelerini şubemize bekliyoruz” diyerek, nazik karşılanmalarından dolayı Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay’a teşekkür etti.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay da Şekerbank Yetkililerinin ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu belirterek dünya genelinde yaşanan koronavirüs salgını sürecinde Tekirdağ İş Dünyası’nın yaşamış olduğu sorunlar ve çözüm önerileri ile ilgili bilgiler aktardı. Yaşanılan sürecin tüm sektörleri etkilediğini belirten Günay, Şekerbank’ın üyelerimize yönelik başlatmış olduğu kampanyanın hayırlı olmasını dileyerek, şartları sağlayan KOBİ’lerimizin kampanyadan faydalanması çağrısında bulunarak yetkililere ziyaretleri için teşekkür etti.

 

 

Şekerbank Yetkilileri Başkanımız Günay’ı ziyaret etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 6
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2630
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11378
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11626