USD Alış: 5.7863 | USD Satış: 5.8095 | Euro Alış: 6.5889 | Euro Satış: 6.6153

Sektör Tümleşik Eğitim Programı İşbirliği Protokolü ile Öğrenciler İş Hayatına Bir Adım Önde Başlayacak


02.08.2018

Sektör Tümleşik Eğitim Programı İşbirliği Protokolü ile Öğrenciler İş Hayatına Bir Adım Önde Başlayacak                                                                                                                                 

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ), Çorlu Mühendislik Fakültesi ve Odamız arasında 2 Ağustos 2018 tarihinde “Sektör Tümleşik Eğitim Programı İşbirliği Protokolü” imzalandı.

Protokol toplantısına;  Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay,  NKÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç, Çorlu Mühendislik Fakültesi Dekanı Lokan Hakan Tecer, Edirne TSO Başkanı Recep Zıpkınkurt, Çorlu TSO Başkanı İzzet Volkan İle işbirliği yapan kurum ve kuruluşların temsilcileri katılımda bulundu.

Protokolle ilgili açıklamada bulunan Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay; “ Tekirdağ TSO olarak üniversite – sanayi iş birliği çerçevesinde proje ve faaliyetleri önemsiyor, bu doğrultuda adımlar atıyoruz.  Bu kapsamda,  eğitim ve öğretimin kalitesini arttırmak, bilimsel araştırma geliştirme çalışmaları ve üniversitemiz ile sanayicimiz arasında ki işbirliğini geliştirmek amacıyla imzalanan protokolün iş dünyamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum, emeği geçen ve bundan sonraki süreçte geçecek olan yetkililerimize şimdiden teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Sektör Tümleşik Eğitim Programı İşbirliği Protokolü ile Öğrenciler İş Hayatına Bir Adım Önde Başlayacak         Sektör Tümleşik Eğitim Programı İşbirliği Protokolü ile Öğrenciler İş Hayatına Bir Adım Önde Başlayacak         Sektör Tümleşik Eğitim Programı İşbirliği Protokolü ile Öğrenciler İş Hayatına Bir Adım Önde Başlayacak         Sektör Tümleşik Eğitim Programı İşbirliği Protokolü ile Öğrenciler İş Hayatına Bir Adım Önde Başlayacak
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 27
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 40296
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 42269