USD Alış: 5.7403 | USD Satış: 5.7633 | Euro Alış: 6.5363 | Euro Satış: 6.5625

Sigortacılık Sektöründe Tekirdağ TSO’ya Önemli Görev


06.09.2018

Sigortacılık Sektöründe Tekirdağ TSO’ya Önemli Görev

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay yaptığı açıklamada;

“TOBB Sigorta Acenteleri İl Delegeliği seçimleri 5 Temmuz 2018 tarihinde Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılan seçimle gerçekleştirilmişti. Seçim sonucunda Meclis Üyelerimiz Hasan Alp, Mehmet Kara, Adnan Gündüzler ve Çorlu TSO’dan Hüseyin Toker il delegelerimiz olmuştu.

 

13 Ağustos 2018 tarihindeki Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi Üye Seçimlerinde, TTSO Meclis Üyesi Hasan Alp, Sektör Meclis Üyesi seçilmiştir.

 

Diğer yandan, 29 Ağustos 2018 tarihinde TOBB İkiz Kuleler’de yapılan “Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Seçimleri” nde kesinleşen sonuçlara göre Meclis Üyemiz Hasan Alp İcra Komitesi’ne Yedek Üye seçilmiştir. Tekirdağ İş Dünyası Temsilcileri olarak; Odamız Bünyesinde, Komitelerimizde, Meclisimizde görev alan tüm arkadaşlarımız sektörlerinde kendini kanıtlamış ve sevilen kişilerdir. Meclis üyemiz Hasan Alp de Tekirdağ Süleymanpaşa’da sigortacılık sektöründe yürüttüğü başarılı çalışmaları ile Türk İş Dünyası’nın çatı kuruluşu olan TOBB Sigortacılık Sektör Meclisi’nde ve İcra Komitesi’nde görev alarak Tekirdağ’ı başarı ile temsil edeceğinden şüphemiz yoktur. Kendisini bu önemli görev vesilesiyle tebrik ediyor, TOBB’daki ilgili sektör meclisinde ve icra komitesinde alacağı görevlerde başarılar diliyorum.”

                                                                                         

 

Sigortacılık Sektöründe Tekirdağ TSO’ya Önemli Görev
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 21
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 40290
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 42263