USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Tekirdağ’ı Çok Daha İyi Yerlere Getirmenin Mücadelesini Vereceğiz


28.08.2019

Tekirdağ’ı Çok Daha İyi Yerlere Getirmenin Mücadelesini Vereceğiz

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası 2019 Ağustos ayı olağan meclis toplantısı, Meclis Başkanı Hakan Şık başkanlığında, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Disiplin Kurulu Başkanı ve Komite Başkanlarının katılımıyla Tekirdağ TSO Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Toplantının açılış konuşmalarını yapan Meclis Başkanı Hakan Şık, “Değerli Meclis Üyeleri ve Komite Başkanları Ağustos ayı olağan meclis toplantımıza hoş geldiniz, sizleri şahsım ve Tekirdağ TSO Meclis Divanı adına saygıyla selamlıyor, meclis toplantımızı açıyorum. ”dedi.

Tekirdağ TSO Meclis Toplantısı; bir önceki meclis kararlarının imzalanması, yönetim kurulu faaliyet raporlarının okunması-müzakereye açılması-ibrası, 2019 Temmuz ayı mizanı ile gelir-gider bütçesi fiili durum raporlarının okunması-müzakereye açılması-ibrasının ardından dilek ve temenniler kısmına geçildi.

Dilek ve temenniler kısmında Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay meclis üyeleri ve komite başkanlarına hitaben yaptığı konuşmasında, “Meclis toplantımıza hoş geldiniz, sizleri şahsım ve yönetim kurulu adına saygıyla selamlıyorum. Gerçekleştirmiş olduğumuz meclis toplantımızın üyelerimize, şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi. Başkan Günay konuşmasının devamında ‘Ekonomide son durum ve beklentiler’ ile ilgili bir sunum yaparak, Türkiye ve Dünya ekonomisinde yaşanan son gelişmeler, gelecekteki öngörüler, büyüme rakamları, işsizlik ve istihdamla ilgili tespitler, banka kredileri, Türkiye’nin dünya ülkeleri arasındaki yeri ve Türkiye’nin büyüme modeli gibi konu başlıkları üzerinden meclis üyeleri ve komite başkanlarına detaylı bir sunum yaparak bilgilendirmede bulundu. Sunumun ardından güncel konuların da görüşüldüğü meclis toplantısı sona erdi.

 

Tekirdağ’ı Çok Daha İyi Yerlere Getirmenin Mücadelesini VereceğizTekirdağ’ı Çok Daha İyi Yerlere Getirmenin Mücadelesini VereceğizTekirdağ’ı Çok Daha İyi Yerlere Getirmenin Mücadelesini VereceğizTekirdağ’ı Çok Daha İyi Yerlere Getirmenin Mücadelesini VereceğizTekirdağ’ı Çok Daha İyi Yerlere Getirmenin Mücadelesini Vereceğiz
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 5
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 2809
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 2949