USD Alış: 5.7403 | USD Satış: 5.7633 | Euro Alış: 6.5363 | Euro Satış: 6.5625

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı, Tekirdağ Oda/Borsa Başkanları ve Yöneticileriyle Buluştu


09.08.2018

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı, Tekirdağ Oda/Borsa Başkanları ve Yöneticileriyle Buluştu

 

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ’ın 9 oda/borsa başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve yöneticilerinin katılımlarıyla, Tekirdağ genelinde devam eden, tamamlanan ve planlanan projeler hakkında değerlendirmelerde bulundu. Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ın yanı sıra Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Hakan Şık, Tekirdağ Ticaret Borsası Başkanı Osman Sarı, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Oral Karakaya, TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa Genel Sekreter Yardımcıları Dr. Kaan Gaytancıoğlu, Mehmet Zeki Gürcün ve Fatih Ünsal, Başkan Danışmanı Neşat Erdoğan, TESKİ Genel Müdür Yardımcıları İbrahim İçöz ve Feyzi Ünal, Tekirdağ ilçelerinin ticaret ve sanayi odaları ve ticaret borsalarının başkanları, yöneticileri ve basın mensupları katılım sağladı.

 

Toplantıda ilk konuşmayı Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak yaptı. Büyükşehir Belediyesi'nin kuruluşundan günümüze kadar olan faaliyetlerini anlatan Başkan Albayrak, "30 Mart 2014 tarihindeki yerel seçimlerinden sonra 6360 sayılı Kanunla Tekirdağ Büyükşehir statüsüne kavuştu. Bu süre içerisinde neler yaptığımızı, nelere ihtiyacımız olduğunu değerlendirmek adına bu toplantıyı düzenliyoruz. Sizlerle de karşılıklı görüş alışverişinde bulunalım istedik. Bu toplantıları önümüzdeki süreçte daha sık yapacağız.  Tekirdağ, önümüzdeki dönemlerde tarım ve hayvancılığıyla, üniversitesiyle, turizmiyle, tarım ve hayvancılığıyla, lojistik yatırımlarıyla Türkiye'nin en gözde şehirleri arasına girecektir. Bu dönemde işin zor kısmını bitirdik. Bugün sizlerle burada olmaktan dolayı son derece mutluyum. Hepinize teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum. Her şey Tekirdağ için" dedi.

 

Başkan Kadir Albayrak'ın ardından Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Oral Karakaya ve TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa’da birer sunum yaparak toplantıya katılanlara bilgilendirmelerde bulundular. Sunumların ardından soru-cevap bölümünden sonra toplantı sona erdi.

 

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı, Tekirdağ Oda/Borsa Başkanları ve Yöneticileriyle BuluştuTekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı, Tekirdağ Oda/Borsa Başkanları ve Yöneticileriyle BuluştuTekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı, Tekirdağ Oda/Borsa Başkanları ve Yöneticileriyle Buluştu
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 21
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 40290
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 42263