USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Odamızı Ziyaret Etti


30.04.2020

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Odamızı Ziyaret Etti

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve beraberindeki Genel Sekreter Yardımcısı Kaan Gaytancıoğlu ile birlikte Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiler. Gerçekleşen ziyarete Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemil Koçaş ve Genel Sekreter İrfan Ekici katıldılar.

Tekirdağ TSO Başkanı Günay, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın yapmış olduğu ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek; “Tüm dünyayı etkisi altına alan küresel salgın Covit-19 ile mücadele kapsamında Tekirdağ’ın ekonomik ve ticari hayatına dair bilgileri Büyükşehir Belediye Başkanımızla görüşme imkânımız oldu.  Söz konusu ziyarette üyelerimizin salgın süresince yaşadığı sıkıntılar ve çözüm önerilerine dair derlemiş olduğumuz bilgileri Büyükşehir Belediye Başkanımıza aktardık. Ümit ediyorum ki, salgının olumsuz etkileri biran önce son bulur. Büyükşehir Belediye Başkanımıza gerçekleştirmiş oldukları ziyaret için teşekkür ediyorum. ”dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak da, Tekirdağ genelinde ilçelerde yürütülen koronavirüs salgınına karşı yapmış oldukları çalışmalara dair bilgiler aktardı.

 

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Odamızı Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 4
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 543
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 3288
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 3358