USD Alış: 5.2927 | USD Satış: 5.3139 | Euro Alış: 6.0030 | Euro Satış: 6.0270

Tekirdağ Sağlığının Kurmayları Tekirdağ TSO’ya Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu


03.05.2018

Tekirdağ Sağlığının Kurmayları Tekirdağ TSO’ya Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu

Tekirdağ İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Cengiz Becerir ve beraberindeki Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Haci Bayram Zengin, Destek ve Personel Hizmetleri Başkanı Zafer Soykırlı, Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Mustafa Dönmez ile Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ı ziyaret ederek bir süre görüştüler. Ziyarete Tekirdağ TSO Başkan Yardımcıları Göksel Karaevli ve Cemil Koçaş ile Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Gül de katıldılar.

 

İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Cengiz Becerir,  Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay’a 2018-2022 çalışma döneminde başarılar dileyerek hayırlı olsun temennisinde bulundu. Görüşmede Becerir ayrıca, Tekirdağ Devlet Hastanesi ve Tekirdağ’ın sağlık turizminde marka şehirlerarasında olması için yürütülen çalışmalara dair bilgi paylaşımında bulundu.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay da, İl Sağlık Müdürü Becerir ve daire başkanlarına nazik ziyaretlerinden dolayı memnuniyet duyduğunu belirterek “Cengiz Bey ve ekibi esasında en önemli görevi yürütüyorlar. Toplumda yaşayan bireyler olarak hepimizin ihtiyacı olduğu sağlık hizmetlerinin yürütülmesi noktasında başarılı bir ekip ile çalışmak bize ve eminim tüm Tekirdağlılara güven duygusu veriyor.  Sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyor, ziyaretiniz için teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

Tekirdağ Sağlığının Kurmayları Tekirdağ TSO’ya Hayırlı Olsun Ziyaretinde BulunduTekirdağ Sağlığının Kurmayları Tekirdağ TSO’ya Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 22
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 7862
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 33208
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 37097