USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Üyeleri Edenred ile tasarruf edecek


25.01.2021

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Üyeleri Edenred ile tasarruf edecek

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası ile Edenred Kurumsal Çözümler A.Ş. arasında yapılan protokol ile oda üyeleri hem şirketlerinin öğle yemeği giderlerinde hem de şirket araçlarının akaryakıt alımında tasarruf edebilecek. Gerçekleşen imza protokol törenine Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Edenred Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Görkem Oran, İstanbul Grup Satış Direktörü Murat Altıntepe, Trakya Bölge Satış Müdürü İzzet Gürgül ve Tekirdağ TSO Genel Sekreteri İrfan Ekici katılım sağladı.

 “Üyelerimize Tasarruf Sağlayacak Çalışmalara Önem Veriyoruz”

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay “Ekonomik yönden zorlu bir süreçte olduğumuz bu günlerde üyelerimizin önemli gider kalemlerinde tasarruf etmelerini sağlayacak anlaşmalara imza atmak bizi mutlu ediyor. Edenred Kurumsal Çözümler AŞ. Firması ile yaptığımız protokol kapsamında üyelerimiz Ticket Restaurant Yemek Kartı ile çalışanlarının öğle yemeği giderlerinde %100’e varan vergi istisnasından yararlanacaklar. Bu sistem sayesinde çalışan başına yılda 6500 TL.’ye yakın tasarruf edebilecekler. Ayrıca tek fatura sayesinde operasyonel anlamda da zamandan tasarruf sağlayabilecekler. 

Diğer yandan Edenred’in Akaryakıt Çözümü Ticket Car ile üyelerimiz için ciddi bir gider kalemi olan akaryakıt maliyetlerini de düşürecek bir anlaşma gerçekleştirdik. Üyelerimize araç sayısı fark etmeden, bir araçları olsa dahi akaryakıt alımında %6’ya varan bir oranda indirim sağlanacak. Üyelerimize hayırlı olmasını diliyor, bu avantajlı fırsatlardan yararlanmaya davet ediyorum.” dedi.

Satış Direktörü Görkem Oran; kurumsal ödeme çözümlerinde dünyada ve Türkiye’de lider Edenred Kurumsal Çözümler AŞ hakkında bilgiler vererek yapılan anlaşmanın Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine hayırlı olmasını diledi.

Odamız üyeleri başvurularını https://ticket.yakitkarti.com/tekirdag-ticaret-ve-sanayi-odasi/  linkinden yapabilecek.

 

 

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Üyeleri Edenred ile tasarruf edecekTekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Üyeleri Edenred ile tasarruf edecekTekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Üyeleri Edenred ile tasarruf edecekTekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Üyeleri Edenred ile tasarruf edecek
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 14
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 3563
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 13214
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 13472