USD Alış: 5.2927 | USD Satış: 5.3139 | Euro Alış: 6.0030 | Euro Satış: 6.0270

Tekirdağ TSO’dan Kırklareli Oda ve Borsa Yöneticilerine Hayırlı Olsun Ziyareti


08.05.2018

Tekirdağ TSO’dan Kırklareli Oda ve Borsa Yöneticilerine Hayırlı Olsun Ziyareti

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Hakan Şık ve Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri birlikte Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası ve Kırklareli Ticaret Borsası’nı ziyaret ettiler.

İlk olarak Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile bir araya gelen Tekirdağ TSO Heyeti,  Kırklareli TSO Başkanı Soner Ilık ve oda yöneticilerine, 2018-2022 çalışma döneminde hayırlı olsun dileklerini ilettiler ve başarılar dilediler. Kırklareli TSO Başkanı Soner Ilık, Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Cengiz Günay ve Tekirdağ TSO Heyetinin ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu belirterek oda olarak 2018-2022 çalışma döneminde yapmayı düşündükleri proje ve çalışmalara dair bilgiler aktardı. Yeni dönemde de birlik beraberliğin artacağı vurgusunu yapan Ilık, Tekirdağ TSO Heyeti’ne teşekkür etti.

Oda ziyaretinin hemen sonrasında Kırklareli Ticaret Borsası’na geçen heyet, burada Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Kuşoğlu ve borsa yöneticileri ile bir araya geldi. Kırklareli Ticaret Borsası yöneticilerine yeni dönemde başarılar dileyen Tekirdağ TSO Heyeti, hem sizlere hem bizlere hayırlı olsun, inşallah bu dönemde de birlik içinde çalışmaya devam edeceğiz denildi.

 

 

 

 

 

Tekirdağ TSO’dan Kırklareli Oda ve Borsa Yöneticilerine Hayırlı Olsun ZiyaretiTekirdağ TSO’dan Kırklareli Oda ve Borsa Yöneticilerine Hayırlı Olsun Ziyareti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 22
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 7862
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 33208
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 37097