USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Tekirdağ TSO’dan Orhan Çebi’ye Ziyaret


04.03.2020

Tekirdağ TSO’dan Orhan Çebi’ye Ziyaret

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ve beraberindeki Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Cemil Koçaş, Göksel Karaevli ve Genel Sekreter İrfan Ekici ile birlikte Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) – Trakya Bölge Temsil Kurulu Başkanlığı’na yeniden seçilen Orhan Çebi’ye nezaket ziyaretinde bulundular.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, uzun yıllardır TÜRSAB-Trakya Bölge Temsil Kurulu Başkanlığı görevini başarı ile sürdüren ve geçtiğimiz aylarda yapılan seçim sonrasında yeniden seçilen Orhan Çebi’yi tebrik ederek, görevinde başarılar diledi. Günay ayrıca, Orhan Çebi’nin Tekirdağ TSO ailesinden olduğunu, Yönetim Kurulu Eski Sayman Üyeliği görevinde bulunduğunu ve halen de Tekirdağ TSO Meclis Üyeliği görevinin de devam ettiğini belirterek, oda olarak bölgemizin ekonomik ve ticari hayatına katkı sunacak proje ve çalışmaların hayata geçirilmesi noktasında destek olacaklarını da ifade etti.

Trakya Bölgesel Temsil Kurulu Başkanı Orhan Çebi de, Tekirdağ TSO heyetinin yapmış olduğu ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, Temsil Kurulu’nun Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illerinden oluştuğunu yaklaşık 122 acente ile faaliyetlerini sürdürdüklerini söyledi. Çebi gerçekleşen ziyaretten dolayı Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay nezdinde heyete teşekkür etti.

Tekirdağ TSO’dan Orhan Çebi’ye ZiyaretTekirdağ TSO’dan Orhan Çebi’ye ZiyaretTekirdağ TSO’dan Orhan Çebi’ye Ziyaret
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 16
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1241
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 5522
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 5749