USD Alış: 5.2927 | USD Satış: 5.3139 | Euro Alış: 6.0030 | Euro Satış: 6.0270

Tekirdağ TSO 13. Meslek Komitesi’nden Ziyaretler


03.07.2018

Tekirdağ TSO 13. Meslek Komitesi’nden Ziyaretler

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası 13. Meslek Komitesi, Tekirdağ İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Zekeriya Sarıkoca ve Süleymanpaşa İlçe Müdürü Ufuk İşcan’ı makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, 13. Meslek Komitesi Başkanı Hüseyin Bilecen, Komite üyeleri Ahmet Cebbar, Mehmet Kurçak ve Şafak Özyürek ile Serkan Eriş katıldılar.

 

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, “Tekirdağ TSO bünyesinde 14 Meslek Komitemiz buluyor. 13. Meslek komitesinde de restoran, kuruyemiş ve kasap işleri ile uğraşan temsilcilerimiz var. Her bir komitemiz ayda bir kez toplanarak kendi sektörleri ile ilgili konuları görüşerek, yaşanılan sıkıntılar ve çözüm önerile ile ilgili kararlar almaktadırlar. 13. Meslek Komitesinde olan üyelerimizin almış olduğu karar gereği, İl Müdürümüz ve İlçe Müdürümüzü ziyaret etmek ve bundan sonraki süreçte işbirliği içinde diyaloğumuzu arttırarak, sektörlerimizin gelişimine katkı sunmak ve verilen hizmet kalitesini üst seviyeye çıkarmak amaçlı sürekli bilgi alışverişinde bulunmayı hedeflemektedirler.  Tarım İl Müdürümüz Zekeriya bey sağ olsun şimdiye kadar olan süreçte ve bundan sonrada işbirliği ve desteğini her zaman vereceğini ifade ederek bizleri memnun etmiştir. Kendisine ve çalışma arkadaşlarına bizlere gösterdiği nezaket ve yaklaşımından dolayı, 13. Meslek Komitesi ve kurumum Tekirdağ TSO adına teşekkür ediyorum.” dedi.

İl Müdürü Sarıkoca, Tekirdağ TSO Başkanı ve komite üyelerinin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu, kurum olarak yapılacak ne varsa yapmaya hazır olduklarını ve birliktelik ile hareket etmenin Tekirdağ’a değer katacağının önemine değindi.

Yapılan ziyarette sektörün yaşamış olduğu sorun ve sıkıntılar dile getirilirken, çözüm önerilerine dair bilgi paylaşımında bulunuldu ve yakın zamanda Tekirdağ TSO ve il/ilçe müdürlüğü olarak eğitim ve bilgilendirme toplantıları eşliğinde yol haritası belirlendi.

 

 

Tekirdağ TSO 13. Meslek Komitesi’nden ZiyaretlerTekirdağ TSO 13. Meslek Komitesi’nden ZiyaretlerTekirdağ TSO 13. Meslek Komitesi’nden Ziyaretler
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 22
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 7862
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 33208
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 37097