USD Alış: 5.5359 | USD Satış: 5.5581 | Euro Alış: 6.1371 | Euro Satış: 6.1617

Tekirdağ TSO 2019 Ocak Ayı Meclis Toplantısı


23.01.2019

Tekirdağ TSO 2019 Ocak Ayı Meclis Toplantısı

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası 2019 Ocak ayı olağan meclis toplantısı, Meclis Başkan Yardımcısı Hasan Keşkek başkanlığında, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Disiplin Kurulu Başkanı ve Komite Başkanlarının katılımıyla Tekirdağ TSO Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Toplantının açılış konuşmalarını yapan Meclis Başkan Yardımcısı Hasan Keşkek, “Değerli Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Disiplin Kurulu Başkanı ile Komite Başkanları, Ocak ayı olağan meclis toplantımıza hoş geldiniz, sizleri şahsım ve Tekirdağ TSO Meclis Divanı adına saygıyla selamlıyor, meclis toplantımızı açıyorum.” dedi.

Meclis toplantısı gündem maddeleri olan; bir önceki meclis kararlarının imzalanması, yönetim kurulu faaliyet raporlarının okunması-müzakereye açılması-ibrası, 2018 Aralık ayı mizanı ile gelir-gider bütçesi fiili durum raporlarının okunması-müzakereye açılması-ibrası, 2018 yılı kesin hesap raporlarının görüşülmesi ve hesapları inceleme komisyonuna sevki ile dilek ve temenniler kısmı ile devam etti.

Dilek ve temenniler kısmında söz alan Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay meclis toplantısında “2019 yılının ilk meclis toplantısına hoş geldiniz. Sizleri şahsım ve yönetim kurulu adına saygıyla selamlıyor, meclis toplantımızın şehrimize, bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi. Başkan Günay meclis toplantısında ‘2018’in Son 6 Ay Değerlendirmesi ve 2019’un Belirlenen Faaliyetleri’ hakkında sunum yaptı.  

Günay yaptığı sunumunda, “Kamu-Özel Sektör İstişaresi, Finansmana Erişim, Girişimcilik, Ekonomi Diplomasisi, Hizmetlerin Geliştirilmesi ve Dijitalleşmesi, Yeni Hizmetler ve Projeler” başlıkları üzerinden oda ve borsaların talep ettiği konular, gerçekleşen ve yürürlüğe giren yasa ve yönetmelikler, TOBB olarak Türkiye ve yurtdışında yürütülen proje ve çalışmalar ile 2019 yılı beklentileri ve izlenecek yol haritasına dair detaylı bilgiler aktardı. Meclis toplantısı, gündeme ilişkin konuların görüşülmesinin ardından sona erdi.

 

Tekirdağ TSO 2019 Ocak Ayı Meclis ToplantısıTekirdağ TSO 2019 Ocak Ayı Meclis ToplantısıTekirdağ TSO 2019 Ocak Ayı Meclis ToplantısıTekirdağ TSO 2019 Ocak Ayı Meclis ToplantısıTekirdağ TSO 2019 Ocak Ayı Meclis Toplantısı
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 18
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 11697
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 46237
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 47369