USD Alış: 6.0614 | USD Satış: 6.0857 | Euro Alış: 6.7816 | Euro Satış: 6.8088

Tekirdağ TSO 2019 Şubat Ayı Meclis Toplantısı


27.02.2019

Tekirdağ TSO 2019 Şubat Ayı Meclis Toplantısı

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası 2019 Şubat ayı olağan meclis toplantısı, Meclis Başkanı Hakan Şık başkanlığında, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Disiplin Kurulu Başkanı ve Komite Başkanlarının katılımıyla Tekirdağ TSO Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Gerçekleşen olağan meclis toplantısına Ak Parti İl Başkanı Mülahim Kuru, Ak Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezayi Çetin, MHP İlçe Başkanı Kürşat Sungur, Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan, Ak Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, Ak Parti ve MHP Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyesi Adayları, Ak Parti ve MHP İl ve İlçe Yöneticileri, Tekirdağ Spor Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Biler ve Tekirdağ Spor Yöneticileri de katıldı.

Toplantının açılış konuşmalarını yapan Meclis Başkanı Hakan Şık, “Değerli Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Disiplin Kurulu Başkanı ile Komite Başkanları, Ak Parti ve MHP Heyetlerinin yöneticileri, Büyükşehir ve Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayları ve Tekirdağ Spor Yöneticileri meclis toplantımıza hoş geldiniz, sizleri şahsım ve Tekirdağ TSO Meclis Divanı adına saygıyla selamlıyor, yaklaşan yerel seçimlerin şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Meclis toplantısında Tekirdağ Spor Başkanı Ahmet Biler, Tekirdağ Spor ’un son durumu hakkında bilgiler aktardı ve meclis toplantısına kabullerinden dolayı Meclis Başkanı Hakan Şık nezdinde Tekirdağ TSO yöneticilerine teşekkür etti. Toplantıda sırasıyla Ak Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezayi Çetin, MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Kürşat Sungur ve Ak Parti İl Başkanı Mülahim Kuru birer konuşma yaptılar. Ak Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel ile Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan projelerine dair Tekirdağ TSO yöneticilerine bilgiler aktardı ve Tekirdağ TSO yöneticileri ile bir arada olmaktan memnuniyet duyduklarını belirttiler.

Meclis toplantısına katılan misafirlerin ayrılmasından sonra Tekirdağ TSO Meclis Toplantısı; bir önceki meclis kararlarının imzalanması, yönetim kurulu faaliyet raporlarının okunması-müzakereye açılması-ibrası, 2019 Ocak ayı mizanı ile gelir-gider bütçesi fiili durum raporlarının okunması-müzakereye açılması-ibrası, 2018 yılı kesin hesap raporları ile ilgili hesapları inceleme kurulu raporunun okunması-ibrası ile devam etti. Dilek ve temenniler kısmının akabinde meclis toplantısı sona erdi.

 

Tekirdağ TSO 2019 Şubat Ayı Meclis ToplantısıTekirdağ TSO 2019 Şubat Ayı Meclis ToplantısıTekirdağ TSO 2019 Şubat Ayı Meclis ToplantısıTekirdağ TSO 2019 Şubat Ayı Meclis Toplantısı
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 4
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 8544
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 40220
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 41159