USD Alış: 5.8663 | USD Satış: 5.8898 | Euro Alış: 6.5799 | Euro Satış: 6.6063

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ Bilgi Koleji Açılışına Katıldı


03.10.2018

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ Bilgi Koleji Açılışına Katıldı

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, odamıza kayıtlı 12. Meslek grubunda faaliyet göstermekte olan Tekirdağ Fen Bilimleri Merkezi Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi – Özel Tekirdağ Bilgi Koleji okulunun açılış törenine katıldı. Gerçekleşen açılış törenine Başkan Günay’ın yanı sıra Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan Yurt, Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Yetkilileri ile çok sayıda davetli katılım gösterdi.

Tekirdağ, Hürriyet Mahallesinde hizmet verecek olan okulun, yapılan açılış töreninde saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasının sonrasında açılış konuşmaları yapıldı.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, “Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz Özel Tekirdağ Bilgi Koleji’nin şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Değerini hiçbir zaman yitirmeyen yatırım, eğitime yapılan yatırımdır. Her geçen gün büyüyen ve gelişen şehrimizde böylesine donanımlı okulların açılması bizleri mutlu etmektedir. Bu okulun açılmasında emeği geçen herkesi tebrik ediyor, eğitim-öğretim camiamıza başarılar ile dolu öğrenciler yetiştirmesini diliyorum.” dedi.

Konuşmalar sonrasında açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından protokol üyeleri okulu gezerek bilgi aldılar.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ Bilgi Koleji Açılışına KatıldıTekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ Bilgi Koleji Açılışına Katıldı
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 0
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 8910
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 39997
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 41970