USD Alış: 5.7403 | USD Satış: 5.7633 | Euro Alış: 6.5363 | Euro Satış: 6.5625

Tekirdağ TSO Başkanı Günay, Çorlu Alışveriş Fuarı Açılışına Katıldı


01.08.2018

Tekirdağ TSO Başkanı Günay, Çorlu Alışveriş Fuarı Açılışına Katıldı

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Çorlu Alışveriş Fuarı'nın açılış törenine katıldı. Törene Başkan Günay’ın yanı sıra, AK Parti Tekirdağ Milletvekili ve TBMM Başkan Vekili Mustafa Şentop, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül, CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, İyi Parti Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan, Tekirdağ Vali Yardımcısı Tayyar Şaşmaz, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Çorlu TSO Başkanı İzzet Volkan, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Temsilcileri ile Siyasi Parti Temsilcileri ve çok sayıda vatandaş da katıldı.

 

Çorlu Belediyesi önünden Fuar Alanına gerçekleşen yürüyüş ile başlayan törende İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu. Tören; açılış konuşmaları, kurdele kesimi ve korteje katılan ekiplere teşekkür plaketi verilmesinin ardından çeşitli etkinlikler ile son buldu. Fuar 5 Ağustos’a kadar ziyaret edilebilecektir.

Tekirdağ TSO Başkanı Günay, Çorlu Alışveriş Fuarı Açılışına KatıldıTekirdağ TSO Başkanı Günay, Çorlu Alışveriş Fuarı Açılışına KatıldıTekirdağ TSO Başkanı Günay, Çorlu Alışveriş Fuarı Açılışına Katıldı
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 21
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 40290
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 42263