USD Alış: 4.7875 | USD Satış: 4.8066 | Euro Alış: 5.5641 | Euro Satış: 5.5864

TEKİRDAĞ TSO BAŞKANI GÜNAY, TEKİRDAĞ KENT KOLEJİ AÇILIŞINA KATILDI


21.08.2017

TEKİRDAĞ TSO BAŞKANI GÜNAY,

TEKİRDAĞ KENT KOLEJİ AÇILIŞINA KATILDI

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay odamıza kayıtlı 13. Meslek grubunda faaliyet göstermekte olan Ayvaz Eğitim Öğretim Hizmetleri Limited Şirketi – Tekirdağ Kent Koleji okulunun açılış törenine katıldı. Gerçekleşen açılış törenine Başkan Günay’ın yanı sıra Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Vali Yardımcısı Lütfullah Gürsoy, Süleymanpaşa Kaymakamı ve Tekirdağ Vali Yrd. V. Arslan Yurt, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Yetkilileri ile çok sayıda davetli katılım gösterdi.

Tekirdağ, Değirmenaltı mahallesinde hizmet verecek olan okulun, yapılan açılış töreninde saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunması sonrası konuşan Okul kurucularından Ayhan Ayvaz, ticari hayattaki çalışmalarını eğitim yatırımlarına dökerek Kent Koleji adı altında bu kuruluşun gençlerimize iyi bir eğitim öğretim vereceğini belirti.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, “Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz Kent Koleji’nin şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Değerini hiçbir zaman yitirmeyen yatırım, eğitime yapılan yatırımdır. Her geçen gün büyüyen ve gelişen şehrimizde böylesine donanımlı okulların açılması bizleri mutlu etmektedir. Bu okulun açılmasında emeği geçen herkesi tebrik ediyor, eğitim-öğretim camiamıza başarılar ile dolu öğrenciler yetiştirmesini diliyorum.” dedi.

Konuşmalar sonrasında açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından protokol üyeleri okulu gezerek bilgi aldılar.

TEKİRDAĞ TSO BAŞKANI GÜNAY,  TEKİRDAĞ KENT KOLEJİ AÇILIŞINA KATILDITEKİRDAĞ TSO BAŞKANI GÜNAY,  TEKİRDAĞ KENT KOLEJİ AÇILIŞINA KATILDITEKİRDAĞ TSO BAŞKANI GÜNAY,  TEKİRDAĞ KENT KOLEJİ AÇILIŞINA KATILDI
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 57
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 5612
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 24338
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 24988