USD Alış: 5.2927 | USD Satış: 5.3139 | Euro Alış: 6.0030 | Euro Satış: 6.0270

Tekirdağ TSO Başkanı Günay, Tema Konsept Mağazacılık A.Ş.’nin Keşan’daki Açılışına Katıldı


27.04.2018

Tekirdağ TSO Başkanı Günay, Tema Konsept Mağazacılık A.Ş.’nin Keşan’daki Açılışına Katıldı

 

Serdar Home ile Salmanlı Konsept ’in ortak iştiraki olan Tema Konsept Mağazacılık A.Ş. tarafından hizmete sunulan ‘Arçelik Keşan Şubesi’ düzenlenen törenle hizmete açıldı. Gerçekleşen açılış törenine; Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, bazı kurum ve kuruluşların temsilcileri, TEMA Konsept Mağazacılık A.Ş. yetkilileri, Arçelik bölge temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, “ Odamız Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Gül’ün yetkili olduğu Tema Konsept Mağazacılık A.Ş.’nin Keşan mağazasının açılışı için bir aradayız. Sizlerle birlikte olmaktan, bu heyecanı birlikte yaşamaktan dolayı yaşadığım mutluluğu ifade etmek ediyorum. Trakya Bölgesi’nde her gün yeni iş yerlerinin açılması bizi son derece mutlu ediyor. Yeni açılan iş yerleri iş ve aş demektir. Son derece modern şekilde dizayn edilen bu mekân firmamız için rızk, burada çalışanlar için aş olacaktır. Bu iş yerinin Keşan halkına ve çevre il ve ilçelerden gelen kişilere en iyi hizmeti vereceğine güvenimiz tamdır.  Bu vesile ile bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz mağazamızın sahiplerine, çalışanlarına, halkımıza ve bölgemize hayırlı olmasını diliyor, bol ve bereketli kazançlar diliyorum. Hepinize en kalbi duygularımla saygılarımı sunuyorum." dedi.

 

Konuşmaların ardından, kurdele kesimi ile mağaza hizmete açılmış oldu ve açılış törenine katılan konuklar mağazayı gezerek, mağaza ve ürünler hakkında yetkililerden bilgi aldılar.

 

 

 

Tekirdağ TSO Başkanı Günay, Tema Konsept Mağazacılık A.Ş.’nin Keşan’daki Açılışına KatıldıTekirdağ TSO Başkanı Günay, Tema Konsept Mağazacılık A.Ş.’nin Keşan’daki Açılışına KatıldıTekirdağ TSO Başkanı Günay, Tema Konsept Mağazacılık A.Ş.’nin Keşan’daki Açılışına Katıldı
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 22
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 7862
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 33208
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 37097