USD Alış: 5.6744 | USD Satış: 5.6971 | Euro Alış: 6.3455 | Euro Satış: 6.3709

Tekirdağ TSO Başkanı Günay İl Emniyet Müdürü Aydın’ı Ziyaret Etti


09.04.2019

Tekirdağ TSO Başkanı Günay İl Emniyet Müdürü Aydın’ı Ziyaret Etti

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın’ı ziyaret etti.

Başkan Günay, “Türk Polis Teşkilatı, 174 yıllık köklü geçmişiyle yurdumuzun, şanlı bayrağımızın ve aziz milletimizin yılmaz koruyucusu ve savunucusu olarak üstün bir hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Emniyet teşkilatımız; kendisini sürekli yenileyen, gelişen teknolojileri en iyi şekilde kullanan, yüksek disiplin anlayışına sahip personeli ve modern donanımıyla ülkemizin en köklü, göz bebeği kurumlarından biridir.

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 174. Yıldönümünde, Polis Haftası vesilesiyle Tekirdağ İl Emniyet Müdürümüz Mustafa Aydın’ı ve emniyet çalışanlarımızı ziyaret ederek bu özel ve anlamlı günlerini kutladık. Bizler de vatandaşlık görevlerimizi en iyi şekilde yerine getirip, emniyet çalışanlarımıza destek ve yardımcı olmalıyız ki ülkemizdeki güven, istikrar ve huzurumuz devam etsin.

Bu vesile ile Türk Polis Teşkilatının 174. kuruluş yıldönümünde, vatan uğruna canlarını veren şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yâd ediyor, halkımızın huzuru ve güvenliği için gece gündüz demeden çalışan ve yurdumuzun her köşesinde görev yapan tüm polislerimizin haftasını en içten duygularımla kutluyorum." diye konuştu.

 

 

Tekirdağ TSO Başkanı Günay İl Emniyet Müdürü Aydın’ı Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 5
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 8949
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 42513
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 43546