USD Alış: 5.8663 | USD Satış: 5.8898 | Euro Alış: 6.5799 | Euro Satış: 6.6063

Tekirdağ TSO Başkanı Günay La Boutique Atlantik Hotel’i Ziyaret Etti


18.12.2018

Tekirdağ TSO Başkanı Günay La Boutique Atlantik Hotel’i Ziyaret Etti

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı 4. Meslek Grubu’nda faaliyet göstermekte olan Atlantik Beslenme Sağlık Hizmetleri Otelcilik Turizm İnşaat Ticaret Limited Şirketi’ne ait faaliyet göstermekte olan La Boutique Atlantik Hotel’i ziyaret etti. 

Firma yetkilisi Aytuğ Ecertaştan, Tekirdağ TSO Başkanı Günay’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Günay’a nazik ziyareti için teşekkür etti ve Tekirdağ/Süleymanpaşa Ertuğrul Mahallesi Peştemalcı Caddesinde, 17 oda ile hizmet veren hotele dair bilgi paylaşımında bulundu.

Tekirdağ’ın Türkiye ortalamasının üzerinde göç aldığını ve konaklama hizmetlerine ihtiyaç duyulduğunu kaydeden Başkan Günay, “Her geçen gün gelişen ve büyüyen kentimizde, Şehir merkezinde yerli ve yabancı müşterilerine hizmet veren böylesine nezih bir hoteli hizmet sektörüne kazandırdıkları için Aytuğ Bey’i tebrik ediyor, bol kazançlar hayırlı müşteriler diliyorum.” dedi.

 

 

Tekirdağ TSO Başkanı Günay La Boutique Atlantik Hotel’i Ziyaret EttiTekirdağ TSO Başkanı Günay La Boutique Atlantik Hotel’i Ziyaret EttiTekirdağ TSO Başkanı Günay La Boutique Atlantik Hotel’i Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 65
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 11206
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 39996
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 41969