USD Alış: 5.2927 | USD Satış: 5.3139 | Euro Alış: 6.0030 | Euro Satış: 6.0270

Tekirdağ TSOdan Hayrabolu Oda ve Borsaya Hayırlı Olsun Ziyareti


04.05.2018

Tekirdağ TSO’dan Hayrabolu Oda ve Borsa’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Hakan Şık ve Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri ve Disiplin Kurulu Başkanı ile birlikte Hayrabolu Ticaret Borsası ve Hayrabolu Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiler.

İlk olarak Hayrabolu Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Süreyya Çiftçioğlu, Meclis Başkanı Ahmet Akgün ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Tekirdağ TSO heyeti, 2018-2022 döneminde hayırlı olsun dileklerini ileterek yeni dönemde başarılar dilediler.

Hayrabolu TB Yönetim Kurulu Başkanı Süreyya Çiftçioğlu, “Tekirdağ TSO Heyeti’ni kurumumuzda ağırlamaktan dolayı son derece memnun olduğumuzu ifade ediyor hoş geldiniz diyorum. Cengiz Başkan nezdinde hepinizi tebrik ediyoruz sizlere de yeni dönemde başarılar diliyoruz, hayırlı olsun. Hayrabolu TB olarak bizler Cengiz Günay’dan memnunuz, inşallah TOBB Genel Kurulu sonrasında Cengiz’in yeniden yönetimde olmasını arzu ediyor ve aynı şekilde devam etmesinden yanayız. Ziyaretiniz adına hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Tekirdağ TSO heyeti Hayrabolu Ticaret Borsası ziyaretinin hemen sonrasında Hayrabolu Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek Hayrabolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Başol, Hayrabolu TSO Meclis Başkanı Sabahattin Çalışkan ve Hayrabolu TSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile bir araya geldi.

Hayrabolu TSO Başkanı Mehmet Başol, şahsım ve kurumum Hayrabolu TSO adına hoş geldiniz diyorum dedi. Meclis Başkanı Çalışkan da, odamıza hoş geldiniz şeref verdiniz diyerek Tekirdağ TSO heyetine nezaket ziyareti için teşekkür ettiler. Hayrabolu TSO Başkanı Mehmet Başol, “Trakya’yı TOBB Yönetim Kurulu’nda temsil eden Cengiz Günay’ı seviyoruz, sağ olsun her zaman yanımızda oldu, oda olarak yaşadığımız sorun ve sıkıntıları ve çözüm önerilerini TOBB’a ileterek takipçisi oldu, önümüzdeki günlerde gerçekleşecek TOBB Genel Kurulu’nda Cengiz Günay’ı yeniden görmek istiyoruz ve kendisine desteğimizi ifade ediyoruz. ”dedi.

 

 

Tekirdağ TSOdan Hayrabolu Oda ve Borsaya Hayırlı Olsun ZiyaretiTekirdağ TSOdan Hayrabolu Oda ve Borsaya Hayırlı Olsun ZiyaretiTekirdağ TSOdan Hayrabolu Oda ve Borsaya Hayırlı Olsun Ziyareti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 22
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 7862
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 33208
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 37097