USD Alış: 5.2927 | USD Satış: 5.3139 | Euro Alış: 6.0030 | Euro Satış: 6.0270

Tekirdağ TSO Heyeti, Babaeski Oda/Borsa’yı Ziyaret Etti


08.05.2018

Tekirdağ TSO Heyeti, Babaeski Oda/Borsa’yı Ziyaret Etti

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Hakan Şık ve Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Babaeski Ticaret Borsası ve Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. 

Babaeski ziyaretlerinde ilk Babaeski Ticaret Borsası Başkanı Fahrettin Özün’ü ziyaret eden Tekirdağ TSO Heyeti, Özün nezdinde borsa yöneticilerini tebrik etti ve hayırlı olsun dileklerini iletti. Borsa ziyaretinden sonra Babaeski TSO’ya geçen heyet burada Babaeski TSO Başkanı Sebahattin Öner, Meclis Başkanı Erhan Bederli ve oda yöneticileri ile bir araya geldi.

Babaeski TSO Başkanı Öner, “Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ve Tekirdağ TSO Heyeti’ne şahsım ve kurumum Babaeski TSO adına hoş geldiniz diyor, sizleri misafir etmekten büyük mutluluk duyduğumu ifade ediyorum. 14-15 Mayıs’ta yapılacak olan TOBB Genel Kurulu’nda Trakya’yı temsilen Cengiz Günay’ın kalmasını, bölgemizi başarılı bir şekilde temsil etmesini yeniden istiyoruz. Ziyaretiniz vesilesiyle sizlere teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Tekirdağ TSO Heyeti, Babaeski Oda/Borsa’yı Ziyaret EttiTekirdağ TSO Heyeti, Babaeski Oda/Borsa’yı Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 29
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 7869
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 33215
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 37104