USD Alış: 5.2927 | USD Satış: 5.3139 | Euro Alış: 6.0030 | Euro Satış: 6.0270

Tekirdağ TSO Heyeti, Edirne TSO’ya Hayırlı Olsun Ziyareti Gerçekleştirdi


09.05.2018

Tekirdağ TSO Heyeti, Edirne TSO’ya Hayırlı Olsun Ziyareti Gerçekleştirdi

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Hakan Şık ve Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri birlikte Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Edirne TSO Meclis Başkanı Mustafa Emre Alp ve oda yöneticileri ile bir araya gelen Tekirdağ TSO Heyeti, Edirne TSO’ya 2018-2022 çalışma döneminin hayırlı olmasını dilediler.

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, “Tekirdağ Heyeti olarak seçimler sonrasında Trakya’daki oda ve borsalarımızı ziyaret ederek nezaket ziyaretleri yapma kararı almıştık, bugün de Serhad Şehrimiz Edirne’de, ticaret ve sanayi odamızı ziyaret ediyoruz, Başkan Recep Zıpkınkurt nezdinde tüm yöneticilere bizleri evimizde gibi hissettirdikleri için teşekkür ediyorum. Tekirdağ TSO ve Edirne TSO, bölgemiz ve ülkemiz adına önemli çalışmalar yürütüyor, geçtiğimiz aylarda meclisi birlikte odamızı ziyaret eden Edirne TSO ile kardeş oda olma kararı almıştık, inşallah önümüzdeki aylarda bunu gerçekleştireceğiz ve kurumlarımızın işbirliğini somut adımlar atarak artıracağız. Yeni dönemde kentlerimiz ve bölgemiz için çalışan, sizler gibi değerli arkadaşlarımızla omuz omuza işbirliğimiz artarak devam edecek. ”dedi.

 

 

Tekirdağ TSO Heyeti, Edirne TSO’ya Hayırlı Olsun Ziyareti GerçekleştirdiTekirdağ TSO Heyeti, Edirne TSO’ya Hayırlı Olsun Ziyareti GerçekleştirdiTekirdağ TSO Heyeti, Edirne TSO’ya Hayırlı Olsun Ziyareti Gerçekleştirdi
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 27
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 7867
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 33213
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 37102